ASTROLOJİ 104 Görüntülenme 09.12.2018 00:05

Hande Kazanova'dan Haftalık Aslan Burcu Yorumu (10 - 16 Aralık 2018)

Günlük hayatınızın ritmi önem kazanıyor bu hafta başında sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Aslan burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Aslan burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Yapılması gerekenler, tamamlanması gereken konuların üzerine düşeceksiniz. Sağlığınızla ilgili konu ve olayların da önem kazandığını göreceksiniz bu Pazartesi itibariyle. Kemiklerinizi sağlam tutmanız gereken bir dönem. Cildinize, dişlerinize, kemik sağlığınıza önem vermeniz gereken bir dönem. Ama konu ve olaylar Salı günü itibariyle değişmeye başlayacak. Özel hayatınızın üzerine daha fazla eğileceksiniz. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket etmek bu dönem önem kazanıyor. Karar veremediğiniz noktalarda karşı tarafın fikir ve düşüncelerine önem vermek ya da onun tavsiyelerini dinlemek bu hafta içinde önemli olacak. Haftasonuna doğruysa parasal konuların hayatınızı meşgul ettiğini görebilirsiniz. Bu haftanın en önemli konusu Perşembe günü Merkür bir kez daha Yay Burcu’na geçiyor. Buna bağlı olarak daha sağlam adımlarla ilerleyeceğiniz bir döngü içine giriyorsunuz. Bu dönem içinde daha fazla aşkı konuşacak, hayata aşkla bakacaksınız. Haftasonuna ev, aile, yuva alanlarınızda önemli sorumlulukların devreye girdiğini görebilirsiniz. Yakın çevrenizden bir insanın sağlığı ile ilgili konularda güzel gelişmeler oluşabilir ve haftaya iş hayatınızda yapılması gerekenleri organize ederek başlayabilirsiniz. 

Sitene Ekle