ASTROLOJİ 936 Görüntülenme 29.12.2018 00:40

Hande Kazanova'dan Haftalık Akrep Burcu Yorumu (31 Aralık 6 Ocak 2019 )

Ay akrep burcundayken 31 aralık’ı geride bırakıp 1 ocak ‘a giriş yapıyoruz sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 31 Aralık 6 Ocak 2019 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Akrep burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu sene yeni yılı karşılarken şans rüzgarı sizin arkanızdan esiyor sevgili akrep ve yükseleni akrep olanlar. Ay akrep burcundayken 31 aralık’ı geride bırakıp 1 ocak ‘a giriş yapıyoruz.

Beklentilerinizin yüksek olduğu ve kendi isteklerinizi ön plana çıkardığınız bir yılbaşı olabilir. Ama ne olursa olsun sevdiklerinizi de işin içerisine dahil etmekten uzak durmayacaksınız. Yakın çevre sorumluluklarınız önem kazanıyor. Akrabalarınızın hayatında önemli bir takım düzenleme ve sorumluluklar devrede olurken siz de onlara yardım etmek durumunda kalabilirsiniz. Bu hafta en fazla bu konular ön planda. Mars koç burcuna geçecek. Artık eğlenceli konu ve olaylardan ilginizi ve algınızı iş hayatınıza kaydırmaya başlayacaksınız. 1 Ocak itibariyle oldukça hareketleneceğiniz ve hızlanacağınız bir döngü içine gireceksiniz. Günlük hayatınızın ritminde hızlı birtakım aktiviteler devrede olabilir ya da işinizle ilgili konularda hızlı kararlar almaya yatkın olabilirsiniz.

Yanınızda çalıştırdığınız ya da yanında çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda sürtüşmelere ve kavgalara önümüzdeki dönemde dikkat etmeye çalışın. Diğer taraftan cuma günü oldukça keyifli etkileşimler var. Parasal işlerinizi halletmek anlamında cuma gününü hayatınıza geçirebilirsiniz. Cumartesi gününden sonra iletişim ayağında kendinizi gösterebileceğiniz bir dönem başlıyor. Konuşma ve görüşmeleriniz artacak.

Pazar günü oluşacak tutulma bu alanlarınızı tetikleyecek. Hem iletişime dayalı işlerinizde hem de yakın çevre alanlarınızda hızlı gelişmelerin, önemli başlangıçların ve kararların devreye girdiğini pazar gününde oğlak burcunda oluşacak tutulmayla beraber göreceksiniz sevgili akrep ve yükseleni akrep olanlar. Güzel bir hafta ve güzel bir tutulma olsun.

Sitene Ekle
Etiketler