ASTROLOJİ 2.385 Görüntülenme 27.01.2019 00:23

Hande Kazanova'dan Haftalık Akrep Burcu Yorumu (28 Ocak 3 Şubat 2019)

Haftaya Ay Akrep Burcu’nda iken başlıyoruz yani sizler için önemli ve kafanıza göre hareket etme isteğinin yoğun olduğu haftalardan bir tanesi olacak sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar

Hayatın tadını ve keyfini çıkarmak istiyor olabilirsiniz ama karşınıza gelcek fırsatları da ıskalamak istemeyeceksiniz. Çarşamba günü ev ve aile alanlarınızda önemli konuşmalar devrede olacak.  Bu hafta Akrep burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya Ay Akrep Burcu’nda iken başlıyoruz yani sizler için önemli ve kafanıza göre hareket etme isteğinin yoğun olduğu haftalardan bir tanesi olacak sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar.

Alacağınız haberler karşısında çabuk heyecanlanacaksınız ve bu pazartesi, hayatınızdaki duygu iniş çıkışlarınızı biraz daha kontrollü bir şekilde organize etmek isteyeceksiniz.

Salı gününden sonra ise daha çok maddi konulara yönelik adımlarınız hızlanmaya başlıyor. Kafanızda birçok plan olabilir. Hayatın tadını ve keyfini çıkarmak istiyor olabilirsiniz ama karşınıza gelcek fırsatları da ıskalamak istemeyeceksiniz.

Çarşamba günü ev ve aile alanlarınızda önemli konuşmalar devrede olacak. Ev ile ilgili bir işinizi halledebilirsiniz. Aile büyüklerinizle konuşmalarınızı geliştirebilirsiniz. Sıkıntı ve sorunlarınızın üstesinden gelmek, kendi kafanızdaki planları onlara anlatmak, ailenizle beraber bilgi alışverişinde bulunmak hafta ortasında sizi çok rahatlatacak.

Bu haftanın en önemli konusu cumartesi günü oluşacak zorlayıcı açı olacak. Bu açıda yakın çevre bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek. İş hayatınızda, hizmet noktanızda hızlı ve düşünmeden atacağınız adımlar, yakın çevrede üzerinizde etki edecek güçlü bir insanla sürtüşmenize neden olabilir.

Birbiriniz üzerinde baskı uygulamamaya özen gösterin. Enerjinizi kontrollü tutmaya çalışın sevgili Akrep’ler. Bu enerji çıkışı sizi hiç istenmedik konu ve olaylara sürükleyebilir.

Özellikle hafta sonunda kısa vadeli bir plan yaptıysanız, araba ile bir yere gidecekseniz dikkatli olmakta fayda var. Pazar günü ise evinizde ve ailenizle geçireceğiniz güzel saatler ağzınızın tadını yerine getirecek. Aynı zamanda kendinizi şanslı, mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle