ASTROLOJİ 2.256 Görüntülenme 23.12.2018 00:00

Hande Kazanova'dan Haftalık Akrep Burcu Yorumu (24 - 30 Aralık 2018 )

Seyahatleriniz çok yüksek olabilir, önemli insanlardan haberler alabilirsiniz sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 24 - 30 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Akrep burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Seyahat, eğitim, yabancı insanlara yapılacak olan işler, dış bağlantılı konular bu haftanın konusu sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Seyahatleriniz çok yüksek olabilir, önemli insanlardan haberler alabilirsiniz, uzakta bulunan akrabalarınızdan da birtakım haberler gün içinde kulağınıza gelebilir. Bu hafta parasal konularda şanslı haftalardan bir tanesi.

Geçtiğimiz haftadan gelen etkileşimler hala devam ediyor ama yine de riskli adımlar atmamaya özellikle salı günü dikkat etmelisiniz. Borsada yatırım yapmak, dövize bağlı işlerde bulunmak ya da ticari faaliyetlerinizi harekete geçirmek anlamında salı günü civarında çok fazla büyük adı atmamaya özen gösterin. Aşk hayatınız ve çocuklarınız ile çevreniz ile ilgili yapacağınız harcamalarda da hayal kırıklıkları ve sorunlar karşınıza gelebilir.

Haftasonuna doğru, cuma günü güzel etkileşimler devrede. Yakın çevrenizden güçlü bir insandan alacağınız destekle hayatınızla ilgili ortaklı atmak istediğiniz adımlarla ilgili güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı çok fazla baskıcı ve kıskanç davranmamaya özen gösterin. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler