ASTROLOJİ 2.389 Görüntülenme 20.01.2019 00:19

Hande Kazanova'dan Haftalık Akrep Burcu Yorumu (21 - 27 Ocak 2019)

Pazartesi günü gerçekleşecek Tam Ay Tutulması kariyer alanlarınızda hassas birtakım oluşumları karşınıza getirecek sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar Astroloji uzmanı Hande Kazanova (21 - 27 Ocak 2019) haftalık burç yorumlarını inceledi.

Toplum önü duruşunuza dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak. Maddi konulara dikkat etmeniz gereken haftalardan bir tanesi.  Bu hafta Akrep burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Pazartesi günü gerçekleşecek Tam Ay Tutulması kariyer alanlarınızda hassas birtakım oluşumları karşınıza getirecek. Yaklaşık bir buçuk yıldan beri Tutulma yağını kariyer ve özel hayat, ev, aile, yuva alanlarınızla aldınız. İşte bu Tutulma’ların sonuncusu yani kariyerinizde hızlı birtakım gelişmeler karşınıza gelebilir. Toplum önü duruşunuza dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak. Maddi konulara dikkat etmeniz gereken haftalardan bir tanesi. Diğer taraftan parasal konularda güzel gelişmeler karşınıza gelecek. Güzel birtakım sonuçlarla karşılaşacaksınız. Cebinize giren paranın arttığını görebilirsiniz ama diğer taraftan eğer bir yatırımda bulunacaksınız, paranızı değerlendirmek istiyorsanız, birilerine danışıyorsanız yanılma ihtimalinizi de göz ardı etmemeniz gerekiyor. Bu hafta maddi konularda gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Diğer insanlardan alacağınız geri dönüşler yanıltıcı ve aldatıcı olabilir. Eğer borsa gibi riskli bir alanda yatırım yapıyorsanız dikkatli olmaya özen gösterin. Yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken zamanlardan bir tanesi. Onlara karşı agresif, kızgın, sert olabilirsiniz ve çabuk tepkiler verebilirsiniz. Çarşamba günü iletişimde dikkatli olun. Perşembe günü ise Merkür Kova Burcu’na geçiyor. Eviniz, aileniz, yuvanız ya da evle ilgili konu ve olaylara ilginiz artabilir. İletişiminizi bu alandan sağlayacaksınız. Gayrimenkul, alım-satım, kiralama gibi işleriniz varsa bu alanlarda kendinizi göstereceğiniz, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız bir dönem olacak sevgili Akrep’ler. Güzel bir hafta ve Tutulma olsun.

Sitene Ekle