ASTROLOJİ 1.172 Görüntülenme 16.12.2018 00:40

Hande Kazanova'dan Haftalık Akrep Burcu Yorumu (17 - 23 Aralık 2018)

Haftaya hızlı enerjilerle başlıyorsunuz. Bu pazartesi yapılması gereken işleriniz devrede olacak. sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 17 - 23 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Akrep burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Haftaya hızlı enerjilerle başlıyorsunuz. Bu pazartesi yapılması gereken işleriniz devrede olacak. Günlük rutin işlerinizde hızlı aktif ve birazda kendinizi düşünen yapınızla hareket edeceksiniz. Gün içinde duygusal konularda iniş çıkışlarınız yüksek olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınıza bu Pazartesi dikkat edin.

Diğer taraftan kendinizi enerjik güçlü ve kuvvetli hissettiğiniz dönemlerden bir tanesi. Yakın çevrenizde iş yapacağınız insanlarla girişimlerinizde bu hafta başında desteklendiğinizi göreceksiniz. Ağır işlerinizi halletmek için Pazartesi gününü kullanabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri en şanslı günler. Maddi konularda kafanız çok hızlı çalışacak. İş hayatınızdaki değişimleri kendi hayatınıza çok olumlu bir şekilde yansıtabileceksiniz. Hayata esnek ve olumlu bakış açınızla işinizde güzel ilerlemeler devrede olacak.

Cuma günü maddi konularda güzel bir fırsat karşınıza gelebilir. Bu fırsat arkadaş ortamlarınızdan, sosyal çevrenizden parasal bir takım konuları içeren işlerden geliyor olacak. Siz de bu etkileşimleri hayatınıza etkin bir şekilde geçirecek, güzel para getirilerine sahip olacaksınız.

Cumartesi günü itibariyle güneş Oğlak burcuna geçiyor. İletişimsel işlerinizde kendinizi gösterebileceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz.

Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız kuvvetlenirken yaptığınız işlerde kendinizi ön plana çıkartma, kendinizi satma pazarlama gibi etkiler devrede olabilir. Satış, tanıtım, reklam, pazarlama ve bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini ön plana çıkartacak şahane bir dönem başlıyor.

Sitene Ekle