ASTROLOJİ 213 Görüntülenme 09.12.2018 00:08

Hande Kazanova'dan Haftalık Akrep Burcu Yorumu (10 - 16 Aralık 2018)

İletişimi hızlı haftalardan bir tanesi sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astroloji uzmanı Hande Kazanova 10 - 16 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarını inceledi.

Bu hafta Akrep burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı. 

Yakın çevrenizdeki insanlarla beraber yapacağınız kısa vadeli planlar, haftanızı daha verimli kılabilir. Ama diğer taraftan bu dönemde öyle çok rahat bir şekilde hareket edemediğinizi görüyorsunuz. Kısa vadeli plan ve programlarda bile aklınız başka yerlerde ya da başka işle ilgili konularda olabilir. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız var. Salı ve Çarşamba günleri bu rahatlamayı aile, yuva alanlarınızda yaşayabilirsiniz. Dİnlenmek için kabuğunuza çekilmek ve aile bireylerinizle iletişiminizi arttırmanız için uygun bir dönem olacak, sonrasında yani haftasonuna doğru daha fazla aşk hayatınıza ve hobilerinize zaman ayıracaksınız. Perşembe günü Merkür Yay Burcu’na geçecek. Bu dönemde önemli birtakım konu ve olayları karşınıza getirecek. Parasal anlaşmalarınızın hızlandığı, görüşmelerinizin önem kazandığı bir döngü içerisinde olacaksınız. Daha önceden aranızın bozulduğu beraber iş yaptığınız insanlarla giriştiğiniz birtakım işlerinizin üzerinden geçmek için de uygun bir fırsat olucak. Kendinize ve görüntünüze önem vermeniz gereken bir dönem ve haftasonu daha fazla vaktinizi hem kendinize hem yakın çevrenize sizinle beraber olmak isteyen insanlara ayıracak ve de haftaya daha güçlü ve enerjik bir şekilde merhaba diyeceksiniz. 

Sitene Ekle