ASTROLOJİ 22.399 Görüntülenme 01.07.2019 00:15

Hande Kazanova Temmuz 2019 Yay Burcu yorumu

2 Temmuz’da oluşacak Güneş Tutulması ise Temmuz ayına merhaba diyeceksiniz sevgili Yay ve yükselen Yay’lar.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Yay burcu Temmuz ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Yay burcunu neler bekliyor?

2 Temmuz’da oluşacak Güneş Tutulması ise Temmuz ayına merhaba diyeceksiniz sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Bu Tutulma sizin maddi alanlarınızda etkili olacak.

Ortak parasal kararlar ve bu alanda atılacak adımlar hızlı bir şekilde karşınıza gelebilir. Önemli bir borçla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu ay maddi konulara daha çok dikkat etmeniz gerekecek. 8 Temmuz’da Merkür gerileyecek.

Bu gerilemeyi uzak çevre alanlarında yaşayacaksınız. Sizi daha az tanıyan insanlarla olan iletişiminizde 19 Temmuz’a kadar yanlış anlaşılma ve sıkıntılara açık bir dönem olacak. 19 Temmuz’dan 1 Ağustos’a kadar olan dönemde Merkür ortak parasal alanda gerilleyecek.

Bu dönemde parasal işlerde desteklenmeyeceksiniz. 16 Temmuz’da parçalı Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu dönemde elinize bir para geçebilir. Bu ay 19 Temmuz’dan sonra parasal konulara daha çok dikkat etmeniz gerekiyor.

23 Temmuz’dan sonra ise hayatı daha keyifli algılayacaksınız. Gezmek, dolaşmak ve yeni insanlarla bir araya gelmek önem kazanacak. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle