ASTROLOJİ 2.109 Görüntülenme 01.02.2019 00:45

Hande Kazanova Şubat 2019 Yengeç burcu yorumu

Bu şubat başında göz önünde olacağınız ortamlarda, ortaklaşa atacağınız adımlarda ve özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde dikkatli adımlar atmalısınız sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Yengeç burcu Şubat ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Yengeç burcunu neler bekliyor?

 Enerjinizi kullanmakta en fazla bu alanlarda zorlanabilirsiniz. Enerji çarpışmaları, sürtüşmeler, ego savaşları söz konusu olabilir. Bu etkiye Şubat başında dikkat etmelisiniz.

4 Şubat’ta gerçekleşecek olan Yeniay ortak parasal konularınızı hızlandıracak. Kafanızda bir yerden para alıp borcunuzu yeniden yapılandırmak, kredi çekmek, vergi konularınızı halletmek ya da partnerinizin parasıyla alakalı birtakım isteklerde bulunmak veya ortak para alanınızda yatırımlarınız için önemli adımlar atmak istiyorsanız bu Yeniay’ı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Maddi konularda atacağınız adımları destekleyen bir Yeniay olacak. Venüs Oğlak Burcu’na geçecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda birtakım zorlanmalarınız olacak sevgili Yengeç’ler. Sevdiğiniz insanla aranıza mesafe girmiş olabilir.

Üzerinizde baskı hissediyor olabilirsiniz. Venüs’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber bu alanlar biraz da olsa rahatlayacak. İkili ilişkilerde çekingen ve mesafeli yönleriniz ön plana çıkarken diğer yandan karşı tarafı anlamaya meyilli olacaksınız. 14 Şubat önemli bir tarih olacak.

Mars Boğa Burcu’na geçecek ve sosyal çevre ile arkadaşlık alanlarınıza kayacak. Yaklaşık bir buçuk aydır kariyer ve iş alanlarınızda olan Mars etkisiyle sinirli ve agresif olmuş olabilirsiniz. Şimdi enerjinizi arkadaş ortamlarınıza daha fazla kaydıracaksınız.

19 Şubat’ta bir Dolunay gerçekleşecek. Yakın çevre bağlantılarınızı ilgilendiren bir Dolunay olacak. İletişimsel iş ve girişimlerinizde, yakın çevrenizle ilgili konularda uzun zamandır almak istediğiniz kararları uygulayabileceğiniz bir Dolunay olabilir. Bazı olayları fark edebilirsiniz. Düşündüklerinizin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu Dolunay’da güzel kararlar almanız söz konusu olacak ancak bu kararlar duygusal hayatınızda etkili olacak sevgili Yengeç’ler. 28 Şubat civarı oldukça keyifli etkileşimleriniz devrede olacak. Seyahatleriniz hızlanabilir. Bu ayı biraz daha özel hayatınız üzerinde gereken önemi vererek rahatlıkla geçireceksiniz. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle