ASTROLOJİ 5.323 Görüntülenme 01.02.2019 00:20

Hande Kazanova Şubat 2019 Yay burcu yorumu

Bu ay hem maddi konular hem de yakın çevre ilişkileriniz üzerinde duracaksınız sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Şubat başında riskli işlerden kaçınmalarda fayda olacak.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Yay burcu Şubat ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Yay burcunu neler bekliyor?

 Hem özel hayatınız hem de çocuğunuz için yapacağınız harcamalarınız yüksek olabilir. Bu harcamalardan kaynaklı olarak çok çabuk tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Aynı zamanda elde ettikleriniz ve yaptıklarınız birbirleriyle örtüşmeyebilir.

Enerjinizi düzgün kullanmaya özen göstermelisiniz. Özellikle hobilerinize eğilirken, spor yaparken ya da çocuğunuzla ilgili alanlarda 2 Şubat tarihinde dikkatli olmanızda fayda olacak. 4 Şubat itibariyle bir Yeniay gerçekleşecek ve iletişimsel alanınızı kapsayacak. Satış, reklam, pazarlama, network, sosyal medya ile ilgili önemli girişimleriniz ve başlangıçlarınız için bu Yeniay’ı kullanabilirsiniz.

Yakın çevreniz, akraba ve kardeşlerinizin hayatında önemli birtakım girişimleriniz olabilir. Bu girişimler Yeniay’ın konularından bir kaçı olacak. 4 Şubat itibariyle parasal alanda rahatlayacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz. 14 Şubat’tan sonra ise enerji alanlarınız değişecek ve enerjinizi iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konulara harcayacaksınız sevgili Yay’lar. Sağlığınızın üzerine biraz daha fazla eğilebilirsiniz. Uğraşılarınız ve mücadelelerinizin çalışma alanında arttığını göreceksiniz. Bu dönemde beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat etmenizde fayda var.

19 Şubat’ta gerçekleşecek Dolunay sıfır derece Başak Burcu’nda oluşacak. Sıfır derece önemli derecelerden bir tanesidir. Başlangıç ve yeniliklerle alakalıdır. Siz bu Dolunay’ı kariyer ve iş alanlarınızda yaşayacaksınız sevgili Yay’lar. İşiniz ve kariyerinizle ilgili önemli birtakım başlangıçlar, yenilikler bu Dolunay da hayatınızda almanız gereken hızlı kararların başında geliyor olacak. Aile ilişkileri ve anne tarafı bu Dolunay da eğilmeniz gereken konuların başında gelecek. 20 Şubat’tan sonra ev ve aile ile ilgili konu ve olaylarınızın daha fazla öne çıktığını görüyor olacaksınız. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle