ASTROLOJİ 24 Görüntülenme 01.02.2019 00:30

Hande Kazanova Şubat 2019 Terazi burcu yorumu

Keyfinizin ön plana çıkacağı aylardan bir tanesi olacak sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Keyif, eğlence, özel hayat, çocuklarla yapılacak olan işler, hayatı daha keyifli ve tatlı yönlerinden algılama bu ay etkili olacak.

 Ev ve aile alanlarınızda ciddi sorumluluklar üstlendiniz ve hala daha üstlenmeye devam ediyorsunuz. Diğer taraftan Şubat başında özel hayatınıza dikkat etmekte fayda olacak.

Sevdiğiniz insanla anlaşamama, ailevi konulardan dolayı sürtüşmeler, ego çatışmaları devrede olabilir. Birbirinine karşı çok fazla kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Bu etki özellikle 2 Şubat’ta devrede olacak. 4 Şubat’ta oluşan Yeniay aşk hayatınızda güzel kapılar aralayabilir.

Çocuğunuz varsa eğer onun hakkında önemli kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Hobilerinizin üzerine eğilmek ve bu konuların ön plana çıkması gibi durumlar da devrede olacak. Ev ve aile alanlarınız önemli olacak. 4 Şubat’tan sonra Venüs buraya girecek. Doğru bir Burç’ta olmasa da eğer sıkıntı ve problemler yaşanırsa bunları mantıklı, sistemli ve ciddi düşünerek halledebileceğinizi gösteriyor. 14 Şubat’ta Mars Boğa Burcu’na geçecek ve parasal konularla daha fazla ilgili olacaksınız.

Uğraşılarınız alacak-verecek dengenizle artmaya başlayacak. Uzun zamandır gözden kaçırıp üzerine düşmediğiniz konuların peşine düşmek için uygun bir zaman dilimi olacak. 19 Şubat’ta oluşacak Dolunay bir olayı tetikleyecek ve bu olay biraz kadersel etkilerle dolu olabilir sevgili Terazi’ler.

Dolunay’da kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Mide ve bağırsak sistemi en fazla dikkat etmeniz gereken konuların başında gelecek. Kötü alışkanlıklarınız varsa bu Dolunay ile beraber kurtulabilirsiniz. Kaderin ipleri elinizde olmayacak sevgili Terazi’ler. Akışına bırakmanız gereken bir zaman diliminde olacaksınız. Bu ayın ikinci yarısından itibaren parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle