ASTROLOJİ 3.896 Görüntülenme 01.02.2019 00:55

Hande Kazanova Şubat 2019 Koç burcu yorumu

Şubat ayına enerjinizi kullanmakta zorlanarak gireceksiniz sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Göz önünde olacağınız ortamlarda, toplum içinde ya da kariyerle ilgili konularda enerjinizi doğru kullanmaya özen göstermelisiniz.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Koç burcu Şubat ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Koç burcunu neler bekliyor?

 Özellikle şubat başında bu etkiye sahip olacaksınız. 4 Şubat’ta gerçekleşecek Yeniay sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda oluşacak yani arkadaşlarınız ve çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizi Yeniay sonrası gönül rahatlığı ile hızlandırabilirsiniz. İşten elde edilen gelirler, gelecekle ilgili birtakım adımlarınız bu Yeniay ile beraber gündeme gelebilir.

Aynı zamanda yine 4 Şubat itibariyle Venüs Burç değiştirecek ve kariyer alanlarınıza geçecek. Kariyerinizde hızlı gelişmeler, birtakım ilişkilerinizde güvensiz davranışlar söz konusu olabilir ama yine de kendinizi göz önünde olacağınız ortamlarda göstermekten çekinmeyeceksiniz.

14 Şubat’ta enerji alanınız değişecek ve parasal konulara kayacak. Maddi konular bu tarih itibariyle hayatınızda önemli olmaya başlayacak. 13-14 Şubat tarihlerinde  girişimleriniz konusunda hızlı, beklenmedik, sürpriz gelişmeler altında olacaksınız sevgili Koç’lar. Spor yaparken, bir yerden bir yere giderken tehlikeli durum ve olayları üzerinize çekmemeye ve bugünlerde biraz daha sakin olmaya özen göstermelisiniz.

19 şubat önemli bir tarih olacak. Sıfır derece Başak Burcu’nda Dolunay gerçekleşecek. İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda atılması gereken önemli kararlar, bu alanda verilmesi gereken nihai son kararlar gündeminize yerleşebilir. Oldukça hareketli aylardan bir tanesi olacak. Hem sosyal çevre ortamlarınızı gözden geçireceksiniz hem de işinizle ilgili konularda önemli sorumluluklarla yolunuzda devam edeceksiniz. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle