ASTROLOJİ 5.859 Görüntülenme 01.02.2019 00:10

Hande Kazanova Şubat 2019 Balık burcu yorumu

Şubat ayında biraz geri planda duruyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Şubat başında maddi konularda biraz hırslı ve sinirli olup, enerjinizi istediğiniz gibi kontrol edemediğinizi görebilirsiniz.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Balık burcu Şubat ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Balık burcunu neler bekliyor?

Arkadaşlarınızda yapacağınız işlerinizde onlara borç vermemeye özen göstermelisiniz. Parasal durumunuzu etraflıca gözden geçirdikten sonra birtakım girişimlerde bulunmak akıllıca olacaktır. 4 Şubat itibariyle gerçekleşecek Yeniay da diğer burçlarların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerekecek sevgili Balık’lar.

Sakin olmalısınız ve sağlığınızla ve kötü alışkanlıklarınızla ilgili almanız gereken kararlarınızı uygulamaya başlamalısınız. 4şubat itibariyle sosyal çevre alanlarınız önem kazanmaya başlıyor. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı biraz daha iyileştireceğiniz bir döngü içine gireceksiniz. Aranızda mesafe oluşmuş ve sıkıntı yaşadığınız arkadaşlarınız varsa onlarla ilişkinizi güçlendirmek anlamında harekete geçebilirsiniz. 14 Şubat’ta enerji alanınız değişecek.

Enerjinizi iletişimsel alanlarınıza kaydırmaya başlayacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlar önem kazanacak. Onlarla mücadeleleriniz ve uğraşılarınız artacak. Diğer taraftan bu mücadele ve uğraşılar zaman zaman onlara tepki vermenize de neden olacak. 19 Şubat’ta sizin tam zıt burcunuz olan Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay sizin ikili ilişkiler, özel hayat ve ortaklaşa işler alanınızda alacağınız önemli, hassas, duygusal kararları kapsayacak sevgili Balık’lar.

Bu Dolunay ile beraber ilişkinize şöyle bir bakacak ve ona göre kararlar alacaksınız. İlişkiniz yoksa eğer bir ilişkiye başlamak konusunda önemli kararlarınız yine bu Dolunay ile beraber hayatınızı şekillendirecek. 19 Şubat itibariyle Güneş sizin burcunuza geçecek ve kendinize olan güveniniz artacak. Kendinizi iyi ve şanslı hissetmeye başlayacaksınız. Ayın ikinci yarısı itibariyle şanslarınızın daha yüksek olacağını da bilmelisiniz. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle