ASTROLOJİ 9.333 Görüntülenme 01.02.2019 00:40

Hande Kazanova Şubat 2019 Aslan burcu yorumu

Şubat ayı özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizin üzerine düştüğünüz aylardan bir tanesi olacak sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Bu ayın başında eğer bir seyahatta ya da yabancı bir ortamdaysanız enerjinizi dikkatli kullanmanız gerekecek.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Aslan burcu Şubat  ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Aslan burcunu neler bekliyor?

 Yurt dışı bağlantılı işleriniz, sağlığınız konusunda biraz zorlanabilirsiniz. Bu dönem içerisinde tanımadığınız insanlarla didişmemeye, sert sürtüşme ya da kavgalara girmemeye özen göstermeniz gerekiyor. 4 Şubat’ta bir Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay ikili ilişkiler ve özel hayat alanlarınızda oluşacak.

Özel hayatınızla ilgili uzun zamandır almak istediğiniz kararlarınızı bu Yeniay ile beraber hayata geçirebilirsiniz. Ortaklaşa atacağınız işlerinizde de önemli kararlar devrede olabilir. Taşınma ya da danışmalık alma ve yaptığınız işlerin daha fazla gözle görünmesi, popülerlik anlamında bu Yeniay’ı daha iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Anlaşma ve sözleşmelerle ilgili konular da önem kazanacak ve hukuki alan hızlanacak.

4 Şubat’tan sonra işinizi daha fazla önemseyeceğiniz daha fazla çalışacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz. 14 Şubat’ta bir enerji değişimi var. Enerjinizi kariyer ve iş alanlarınıza kaydıracaksınız. Hem iş alanlarınıza giren Venüs ile hem de kariyer alanlarınıza giren Mars bir anlamda sizi mücadeleci koşullar içersine sokacak. Şubat ayı içersinde, göz önünde olacağınız ortamlarda, uğraşılarınızı ve mücadelelerinizi artıracaksınız.

Tüm bunları yaparken güzel sonuçlar elde etmeye odaklı olacaksınız. 20-22-23-28 Şubat tarihleri sizi destekleyen tarihler olacak. 19 Şubat’ta bir dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay sizin maddi alanlarınızı tetikleyecek. Parasal konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Yatırımlarınıza yönelik hızlı adımlar devrede olabilir. Hayattan aldığınız zevklerle ilgili  önemli duygusal kararlar bu Dolunay ile beraber sizin hayatınızı etkileyecek. Bu ayı etkin bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Ay sonuna doğru daha fazla parasal konulara odaklı olacaksınız. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle