ASTROLOJİ 7.348 Görüntülenme 01.02.2019 00:25

Hande Kazanova Şubat 2019 Akrep burcu yorumu

Şubat ayında eviniz, aileniz ve yakın çevre konularınız ön planda olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Şubat başında iletişimsel ayağınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Akrep burcu Şubat ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Akrep burcunu neler bekliyor?

İletişim içinde bulunduğunuz insanlar, iş yaptığınız kişilerle olan bağlantılarınızda sıkıntı ve problemler oluşabilir. Sağlığınızla ilgili konularda tehlikeli konuşmalar ve tehlikelere yerlerde bulunma gibi etkilere karşı da dikkatli olmakta fayda var.

Enerjinizi doğru kullanamayacağınız bir döngü içinde olacaksınız. Yakınlarınızın sağlığı ile ilgili konu ve olaylar bu dönemde gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. 4 Şubat’ta bir Yeniay gerçekleşecek ve ev, aile alanlarınızda oluşacak.

Gayrimenkul almak ya da ev değiştirmek istiyorsanız bu olayları 4 Şubat’ta Yeniay gerçekleştikten birkaç gün sonra yapabilirsiniz. 4 Şubat itibariyle iletişimsel ayağınız hızlanacak, bir arada olduğunuz insanlarla daha disiplinli ve sistemli bir yöntem geliştireceksiniz.

Bu yöntem hem işlerinizde hem özel hayatınızda sizi daha fazla rahatlatabilir. 14 Şubat’ta Mars Boğa Burcu’na geçecek. Enerjinizi ikili ilişkiler ve özel hayatınızda harcamaya başlayacaksınız. Zaman zaman sevdiğiniz insanla birbirinizi anlayamama, savaşma ve uğraşılarınızın artması gibi durumlar söz konusu olabilir sevgili Akrep’ler. 19 Şubat’ta oluşan Dolunay, sosyal çevre alanlarınızda hızlı kararları karşınıza getirecek.

Bu dönem arkadaşlarınızla başlatmak istediğiniz birtakım işleriniz varsa bu Dolunay’da nihai kararlar alarak bu işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Davetler, organizasyonlar ve bu alanlara yönelik birtakım adımlarınız varsa hassas birtakım sonuçlarla karşılaşmanız söz konusu olacak. Ne yaşarsanız yaşayın, olayları biraz daha sorgulamalı ve ayakları yere sağlam basan noktadan görmeye çalışmalısınız. Kendimizi akışa bıraktığımız bir dönem içerisinde olayların neden olduğuna daha fazla önem vermek sizin işinize yarayacak sevgili Akrep’ler. 19 Şubat sonrası aşk hayatınız hareketlemeye başlayacak. Güzel bir ay diliyorum. 

Sitene Ekle