ASTROLOJİ 21.460 Görüntülenme 29.03.2019 00:25

Hande Kazanova Nisan 2019 Terazi burcu yorumu

Nisan ayında özel hayatınıza, ikili ilişkilerinize ve evliliğinize daha fazla odaklanacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Ortaklaşa atılacak adımlar önemli olacak.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Terazi burcu Nisan ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Terazi burcunu neler bekliyor?

Nisan ayında özel hayatınıza, ikili ilişkilerinize ve evliliğinize daha fazla odaklanacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Ortaklaşa atılacak adımlar önemli olacak.

Onun öncesinde iş hayatınızın detaylarını iyi organize etmeniz gerekecek. Sağlığınızla ilgili konular da ay ortasına kadar vaktinizi alabilir. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili önemli kararlarınız varsa özellikle 5 Nisan ve sonraki 15 gün boyunca hareket edebilirsiniz ve uzun soluklu olduğunu görebilirisiniz.

10 Nisan itibariyle Jüpiter gerileyecek. İletişim alanlarınızdaki konu ve olayların üzerinden bir kez daha geçmenize neden olacak. 17 Nisan’dan sonra sevdiğiniz insanla olan iletişiminizi hızlandıracaksınız. Ortağınız varsa eğer birtakım fikir görüşmeleri devrede olabilir.

Önemli konuşma, anlaşma ve sözleşmeler için de uygun bir dönem olacak. 19 Nisan’da son derecede oluşacak Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Hayatınızla ilgili kendinize karşı adil olmanız önem kazanacak. İlişkiler ve kendi hayatınız arasındaki dengeyi iyi sağlamaya özen göstermelisiniz.

20 Nisan’dan sonra sevdiğiniz insanla aranızda olan bağlantıyı kuvvetlendirebilirsiniz. Bu tarihten sonra parasal konularla ilgili olacaksınız. 23 Nisan civarı parayla ilgili beklenmedik bir konu karşınıza gelebilir. 24 ve 30 Nisan ev ve aile alanlarınızda sıkıntı ve sorunların biraz daha ön plana çıktığı zamanlar olarak karşımıza gelecek çünkü Satürn ve Pluto gerilemesi yaşanacak.

Birkaç ay boyunca ev ve aile alanlarınızda yaşadığınız olayları gözden geçireceksiniz. 27 Nisan’da özellikle seyahat halindeyseniz, eğitime dayalı birtakım girişimleriniz varsa beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle