ASTROLOJİ 6 Görüntülenme 29.03.2019 00:10

Hande Kazanova Nisan 2019 Oğlak burcu yorumu

İletişiminiz, yakın çevrenizle bağlantılarınız ayın ortalarına kadar önemli olacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Asıl atılması gereken adımlar ev ve aile ile ilgili konular olacak.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Oğlak burcu Nisan ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Oğlak burcunu neler bekliyor?

İletişiminiz, yakın çevrenizle bağlantılarınız ayın ortalarına kadar önemli olacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Asıl atılması gereken adımlar ev ve aile ile ilgili konular olacak.

5 Nisan itibariyle bu konularda önemli kararlarınızı uygulamaya başlayacaksınız. Uzun zamandır evinizi değiştirmek istiyor olabilirsiniz, yeni bir sözleşme yapacak olabilirsiniz.

Anne ve babanızın hayatında yapılması gereken konu ve olaylar olabilir. Bu Yeniay ile beraber bu konular hızlanacak. 10 Nisan itibariyle Jüpiter gerileyecek. Algınızı kendinize çevireceksiniz. Hayatı daha farklı gözlerle algılamaya başlayacaksınız.

Durum ve olayları gözden geçirmek anlamında şanslı bir dönem olacak. 17 Nisan’da evinizle ilgili önemli birtakım kararlar almaya meyilli olacaksınız. Gayrimenkul ile ilgili işleriniz önem kazanacak. 19 Nisan’da oluşacak Dolunay kariyerinizle ilgili önemli birtakım sonuçları karşınıza getirecek.

20 Nisan’dan sonra hayatı keyifle algılayacağınız bir dönem içerisine gireceksiniz. 23 ve 30 Nisan’da geri giden iki ağır gezegen sizin burcunuzda gerileyecek. Şimdiye kadar ciddi şekilde uğraşmış ve sorumluluk almış olabilirsiniz.

Gezegen gerilemeleri ile aldığınız bu sorumlulukların sizin için ne kadar uyumlu olup olmadığını yaşadığınız birtakım olaylarla hayatınızda oturtma zamanı olacak. Birtakım sıkıntı ve aksilikler devrede olsa bile bunların içinden rahatlıkla çıkabilirsiniz.

27 Nisan’da iş alanlarınızda birtakım problemler karşınıza gelebilir. Yanılgı ve aldanlamalara açık olabilirsiniz. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle