ASTROLOJİ 27.244 Görüntülenme 29.03.2019 00:55

Hande Kazanova Nisan 2019 Koç burcu yorumu

Nisan ayı hareketli aylardan bir tanesi olacak sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Birtakım fikirleriniz, düşünceleriniz ve hareketlenmeleriniz anlamında biraz daha beklemeniz gerekecek.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Koç burcu Nisan ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Koç burcunu neler bekliyor?

Nisan ayı hareketli aylardan bir tanesi olacak sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Birtakım fikirleriniz, düşünceleriniz ve hareketlenmeleriniz anlamında biraz daha beklemeniz gerekecek.

5 Nisan’daki Yeniay ile birlikte önünüzdeki 15 gün boyunca hayatınızla ilgili önemli kararlarınızı uygulamaya alabilirsiniz. Merkür düzeldi ve 15 Nisan’dan sonra gölge noktasından çıkacak. 5- 10 Nisan arasında önünüzdeki döne için yapacağınız hazırlıkları hayatınıza geçirebilirsiniz.

10 Nisan itibariyle neşe, zenginlik ve keyif temsilcisi Jüpiter geri gitmeye başlayacak. Seyahat, eğitim, yabancı ortaklı işler ya da ticaret ve hukuki meseleler alanınızda bazı konu ve olayları yeniden gözden geçirmenize neden olacak.

17 Nisan itibariyle kendinize ve görüntünüze önem vereceğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz, kafanıza göre hareket edeceğiniz, sosyalliğinizin artacağı, aynı zamanda vurdumduymaz tavırlarınızla insanların ilgisini ve dikkatini çekeceğiniz bir dönem olacak.

19 Nisan’da Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşiyor. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklaşa atacağınız adımlar konusunda önemli kararlar aşamasında olacaksınız.Bu zamanda zor olsa bile kararsız kaldığımız durumlarda dengeyi sağlamak önem kazanıyor.

Evlilik, ortaklaşa atılacak adımlar ve ikili ilişkilerde önemli kararlar devrede olacak. 20 Nisan’dan sonra hayatınızı daha rahat idare etmeye başlayacaksınız. Ay sonu itibariyle girişimlerinize dikkat etmelisiniz. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle