ASTROLOJİ 18.410 Görüntülenme 29.03.2019 00:30

Hande Kazanova Nisan 2019 Başak burcu yorumu

İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili detaylar bu ayın ortasına kadar devrede olacak sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Özel hayatınızda karşı taraftan duymak istediğiniz çok şey olabilir.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Başak burcu Nisan ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Başak burcunu neler bekliyor?

İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili detaylar bu ayın ortasına kadar devrede olacak sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Özel hayatınızda karşı taraftan duymak istediğiniz çok şey olabilir.

Fedakarlıklarınız yüksek olabilir. Diğer taraftan bu ay parasal konuların üzerine düştüğünüz, gelirlerinizi gözden geçirdiğiniz bir ay olacak. 5 Nisan önemli olacak. Koç Burcu’nda bir Yeniay gerçekleşiyor.

Parasal konularınızı halletmek için bu Yeniay’ı kullanmayı unutmayın. 10 Nisan’da Jüpiter geriliyor. Bu sene Jüpiter ev ve aile alanlarınızda size çeşitli şans ve fırsatlar sunmaktaydı.

Şimdi bu alanlarda geriliyor olması yaz dönemine kadar ki dönemde bu alandaki bazı konu ve olayları yeniden gözden geçirmenize neden olacak. Parasal konularda önemli adımlar atabilirsiniz. 17 Nisan’dan sonra parasal konular daha da önem kazanıyor. Borçlarınızı, bankayla ilgili işlerinizi halletmek için ideal bir tarih olacak.

19 Nisan’da Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşiyor. 21 Mart’ta oluşan Dolunay’ın devamı niteliğinde olan bu Dolunay, bir ay önce aldığınız kararların nihai sonucunu karşınıza getirebilir. Yine çok önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Daha önceden bazı konularda kararsız kaldıysanız şimdi artık bunun sonuçlarını alacaksınız.

Elinize bir para geçebilir. Bununla ilgili uzun zamandır uğraşıyor olabilirsiniz. 20 Nisan itibariyle parasal konularda rahatlayacağınız bir dönem olacak. Hayatı artık keyifli adımlarla görmek isteyeceksiniz. Eğitim konularınız ön plana geçmeye başlayacak.

Sizin aşk ve çocuk alanlarınızda etkili olan Satürn ve Pluto gerileyecek. 27 Nisan’da kariyeriniz ve işle ilgili konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Yanıltıcı ve aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Bu da ileriki zamanlarda size sıkıntılar yaratabilir. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle