ASTROLOJİ 11 Görüntülenme 29.03.2019 00:00

Hande Kazanova Nisan 2019 Balık burcu yorumu

Bu ay parasal konular daha fazla ön planda olacak sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Hayatın tadını daha fazla çıkarmak isteyeceksiniz.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Balık burcu Nisan ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Balık burcunu neler bekliyor?

Bu ay parasal konular daha fazla ön planda olacak sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Hayatın tadını daha fazla çıkarmak isteyeceksiniz. Diğer taraftan kafa karışıkları, fedakarlıklar ve duygusal yönünüz ayın ortalarına kadar ön planda olacak.

5 Nisan’da oluşacak Yeniay parasal konularda ve maddi alanda önemli girişimleriniz için fırsat sunacak. Hayatınızla ilgili birtakım kararsızlıklarınız, girişimleriniz ve başkaları için yapacağınız fedakarlıklar olabilir.

Tüm bunlar para ile bağlantılıysa eğer 5 Nisan’dan sonra adımlar atmak sizi olası sıkıntılardan kurtarabilir. 10 Nisan’da gerileyecek olan Jüpiter size kariyer ve işle ilgili konularda fırsatlar verecek. 17 Nisan’dan sonra kafanız parasal konular için çalışacak.

Ticari birtakım faaliyetleriniz varsa hızlanabilir. Para alacak-verecek dengesi gibi konular önem kazanacak. 19 Nisan’da gerçekleşecek Dolunay önemli olacak.

Parasal konularda bu ay dengeyi iyi tutturmanız gerekiyor. Güneş, Boğa Burcu’na geçince iletişiminiz hızlanacak. 24 ve 30 Nisan’da hem Pluto hem Satürn geriliyor olacak. Hem organizasyonlara hem de çevrenize dayalı işlerinizde birtakım sorumluluklarla uğraşmış olabilirsiniz.

Şimdi ise bunları ne kadar doğru yaptığınızı göreceğiniz bir 5 aylık döngü içerisine giriyorsunuz. 27 Nisan’da yanılma ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. Sevdikleriniz farkında olmadan sizi düşünceleriyle sizi yanlış yönlendirebilirler. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle