ASTROLOJİ 1.878 Görüntülenme 29.03.2019 00:35

Hande Kazanova Nisan 2019 Aslan burcu yorumu

Bolca seyahat edeceğiniz ve değişik ortamlarda bulunmak isteyeceğiniz bir ay içerisine giriyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslan’la.Çünkü bu ayda içinizdeki cıvıltı ve öğrenme merakı daha fazla ön planda görünüyor.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Aslan burcu Nisan ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Aslan burcunu neler bekliyor?

Bolca seyahat edeceğiniz ve değişik ortamlarda bulunmak isteyeceğiniz bir ay içerisine giriyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Nisan ayı her zaman size yaramıştır. Çünkü bu ayda içinizdeki cıvıltı ve öğrenme merakı daha fazla ön planda görünüyor.

Hem eğitim konuları hem diğer insanlardan alacağınız bilgiler, tartışmalar ve işbirlikleri anlamında kendinizi geliştireceğiniz bir ay olacak. 5 Nisan’daki Yeniay’ı seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, yurt dışı bağlantılı konular, hukuki alan, ticari alan ve medyada önemli başlangıç ve kararlarınız varsa değerlendirebilirsiniz.

Önünüzdeki 15 gün önemli olacak bunu değerlendirmelisiniz. 10 Nisan itibariyle Jüpiter gerileyecek. Aşk hayatınız ve çocuğunuzla ilgili sıkıntı ve problemlerinizi gözden geçireceğiniz bir döngü içine gireceksiniz.

17 Nisan itibariyle kendinizi şanslı, mutlu ve iyimser göreceksiniz. Farklı bir konuyu öğrenmek, bir dil öğrenmek ve ya bir kursa yazılmak bu dönemin konusu olabilir.19 Nisan’da Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşiyor.

Yakın çevrenizde bulunan insanlarla ilgili almak istediğiniz önemli karar ve konuları ön plana çıkartacak. Küçük sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz ancak bu küçük sorunlara yaklaşırken dengede olmak çok önemli olacak.

20 Nisan’dan sonra seyahat etmeyi seveceğiniz ve seyahatlere daha fazla vakit ayıracağınız bir döngü içerisine gireceksiniz. Bu dönemde kendinizi göstermek ve diğer insanlarla daha fazla iç içe olmak isteyeceksiniz. 27 Nisan’da arkadaş çevrenizle yapacağınız parasal işlerde dikkatli adımlar atmalısınız. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle