ASTROLOJİ 10.351 Görüntülenme 29.03.2019 00:20

Hande Kazanova Nisan 2019 Akrep burcu yorumu

Bu ay işiniz, gücünüz önemli olacak sevgili Akrep’ler. Bu ay çok çalışacaksınız. Günlük hayatınızın detayları Nisan ayında daha fazla ön planda olacak.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Akrep burcu Nisan ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Akrep burcunu neler bekliyor?

Bu ay işiniz, gücünüz önemli olacak sevgili Akrep’ler. Bu ay çok çalışacaksınız. Günlük hayatınızın detayları Nisan ayında daha fazla ön planda olacak.

Başkaları için uğraşabilir, çalışmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Yanınızda çalıştırdığınız insanlar varsa onlarla olan bağlantılarınıza daha çok önem vereceksiniz. 5 Nisan’daki Yeniay önemli ve hızlı başlangıçları karşınıza getirecek.

10 Nisan itibariyle Jüpiter gerileyecek. Jüpiter para alanlarınında yaşadığınız şans ve fırsatları doğru kullanıp kullanmadığınızı gösterecek.  Bu alanlarda birtakım ertelenmeler, sıkıntı ve problemlerle karşılaşırsanız nerede hata yaptığınızı iyi gözlemleyin.

17 Nisan itibariyle Merkür, Koç Burcu’na geçiyor. İş ve günlük hayatınızda birtakım düzenlemeler yapacaksınız. Sağlığınızı gözden geçirdiğiniz bir dönem olacak. 19 Nisan’da Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay’ın kadersel birtakım sonuçları olacak. Şartlar elinizde olmayabilir.

Hukuğun ve adaletin ön planda olduğu birtakım konu ve olaylarla karşılaşabilirsiniz. Şartlar çok fazla elinizde olmayacak. Kendinizi hayatın akışına bırakarak adil duygularla ilerlemek önemli olacak. İş alanlarınızdaki sıkıntı ve sorunları dengeye ulaştırmak yine önem kazanacak.

20 Nisan’dan sonra Güneş Boğa Burcu’na geçiyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda sonuçlar almak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla bir arada olmak isteyeceksiniz. Sağlığınızdaki sıkıntı ve problemlerin azaldığını görebilirsiniz.

Özel hayatınızda 23 Nisan önemli bir tarih olacak. Ani ve beklenmedik kararlar hızlanabilir. 27 Nisan’da ise parasal konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Yakın çevre alanlarınıda sıkıntı ve problemleriniz varsa gözden geçirmeye başlayacaksınız. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle