ASTROLOJİ 24.854 Görüntülenme 29.04.2019 00:10

Hande Kazanova Mayıs 2019 Oğlak burcu yorumu

Bu ay sizin için oldukça hareketli, keyifli, aktif ve aşk dolu bir ay olacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Baharın güzelliğini ve yenileyici tavrını üzerinizde hissedeceksiniz.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Oğlak burcu Mayıs ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Oğlak burcunu neler bekliyor?

Bu ay sizin için oldukça hareketli, keyifli, aktif  ve aşk dolu bir ay olacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Baharın güzelliğini ve yenileyici tavrını üzerinizde hissedeceksiniz. 5 Mayıs’ta oluşacak Yeniay ile beraber aşk hayatınızda önemli kararlar devrede olabilir.

Çocukla ilgili konu ve olaylar hızlanacak. Riskli işler, borsada yatırım yapma, dövüz alım satım gibi işleriniz varsa bu Yeniay sonrası alınacak kararlar sizi destekleyecek. Ayın ilk on günü dikkatli adımlar atmakta var. Ailevi konularda sorumluluk üstlenmek istemeyebilirsiniz.

Bu dönemi atlattıktan sonra güzel ve keyifli oluşumlar devrede olacak. 6 Mayıs’tan sonra aşkı konuşacağınız bir dönem olacak. Kreatif ve sanatsal alanlarda güzel anlaşma ve sözleşmeler devrede olabilir. 15 Mayıs’tan sonra ise bol bol gezmek isteyeceksiniz. Hobilerinize yönelip hayatı keyifli yönleriyle algılayacaksınız.

Mars, yengeç Burcu’na geçecek. 16 Mayıs’tan sonraki bir ay boyunca sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde alınganlıklara meyilli olabilirsiniz. Pasif direnişte bulunabilirsiniz. Karşı tarafında böyle davrandığını görebilirsiniz. 18 Mayıs’ta oluşan Dolunay arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızı tetikleyecek.

Bu alanlarda hızlı kararlar devrede olabilir. Sosyal çevreniz ve arkadaş çevreniz arasındaki dengeyi bu Dolunay’da iyi sağlamalısınız. 21 Mayıs’tan sonra iş alanlarınız aktif hale gelecek. Çok çalışacak ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle