ASTROLOJİ 3.993 Görüntülenme 29.04.2019 00:00

Hande Kazanova Mayıs 2019 Balık burcu yorumu

İletişimi yüksek, hareketli ve kısa vadeli planlara yönelik bir aya giriş yapacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balık’lar.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Balık burcu Mayıs ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Balık burcunu neler bekliyor?

İletişimi yüksek, hareketli ve kısa vadeli planlara yönelik bir aya giriş yapacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylar Nisan sonunda hayatınızın merkezine yerleşmiş olabilir.

Mayıs ayında da bu alanda sürpriz gelişmeler devrede olacak. Diğer taraftan iletişime yönelik işleriniz varsa bu ay bu işlerinizin daha da hızlandığını görecek ve bu alanlarda kendinizi ortaya koyacaksınız. Ayın ilk on günlük diliminde maddi konulara dikkat etmelisiniz.

5 Mayıs’ta gerçekleşecek Yeniay ile birlikte iletişimsel ayakta önemli kararlarınızı devreye koyacaksınız. 6 Mayıs’tan sonra akraba ve kardeşlerinizle olan konuşma ve görüşmeleriniz hızlanırken, iletişime yönelik her türlü işinizde önemli konuşma ve anlaşmaların devrede olduğunu görebilirsiniz.

16 Mayıs’ta enerji alanının değişmesiyle aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda enerjinizi kullanacaksınız. 18 Mayıs’ta oluşan Dolunay seyahat alanlarınızı tetikleyecek.

Uzaktaki akrabalarınızın ya da çevrenizdeki insanların hayatındaki olayların devrede olduğunu göreceksiniz. Fikirsel gitgellerinizin yüksek olacağı bir Dolunay karşınızda olacak. 21 Mayıs’tan sonra ise ev ve ailenize odaklanacaksınız. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle