ASTROLOJİ 9.668 Görüntülenme 29.04.2019 00:35

Hande Kazanova Mayıs 2019 Aslan burcu yorumu

Ayın ilk on günlük döngüsü içerisinde beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızda dikkatli olmanız gerekebilir. Birtakım çatışmalar ve ego sürtüşmeleri devrede olacak.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Aslan burcu Mayıs ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Aslan burcunu neler bekliyor?

Mayıs ayı göz önünde olacağınız, insanların bütün ilgisini üzerinize çekeceğiniz, çalışıyorsanız ve kariyeriniz için hedefleriniz varsa bunlarla ilgili hızlı gelişmelerin yaşanacağı bir ay olacak sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar.

Ayın ilk on günlük döngüsü içerisinde beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızda dikkatli olmanız gerekebilir. Birtakım çatışmalar ve ego sürtüşmeleri devrede olacak. 5 Mayıs’ta bir Yeniay gerçekleşecek. Kariyer ve iş oluşumlarınız anlamında size yeni kapılar aralayabilir.

6 Mayıs’tan sonra işinizi daha fazla konuşacaksınız. 15 Mayıs’tan sonra ise üstleriniz ve patronlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz ve bu alanlarda fayda göreceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. 16 Mayıs’ta enerji alanınız değişecek.

Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanacaksınız. Geri plana çekilebilirsiniz. Zaman zaman ani duygu patlamaları, işlerinizde ve özel hayatınızda sıkıntılara sebebiyet verebilir. Her şeyi içinizde biriktirmemeye ve üzerinize alınmamaya özen göstermelisiniz.

18 Mayıs’ta oluşacak Dolunay ile ailevi konularda ve hayatınızla ilgili alanlarda önemli kararlar alabilirsiniz. Emlak ve gayrimenkul ile ilgili bir karar alabilirsiniz. Eşinizin ailesi ve sizin aileniz arasındaki gerginlikler Bu Dolunay’da ortaya çıkabilir. 21 Mayıs’tan sonra sosyal çevrenizi hareketlendireceksiniz. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle