ASTROLOJİ 5.137 Görüntülenme 27.02.2019 16:45

Hande Kazanova Mart 2019 Yengeç burcu yorumu

Mart ayına ortak parasal konularınızın üzerine eğilerek başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Ortak parasal alanda neler yapabileceğinizi göreceğiniz bir ay olacak.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Yengeç burcu Mart ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Yengeç burcunu neler bekliyor?

Mart ayına ortak parasal konularınızın üzerine eğilerek başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Ortak parasal alanda neler yapabileceğinizi göreceğiniz bir ay olacak.

Bu yüzden para işlerinizi toparlamak, diğer insanlardan destek almak ve yardım istemek anlamında şanslı aylardan bir tanesi olacak. Burada size yardım edecek insanların, sizin hayatınız ve yapacaklarınız için çaba sarfettiklerini görecek ve mutlu olacaksınız.

5 Mart itibariyle Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, geleceğe yönelik adımlarınız aynı zamanda medya ve hukuki alanlarınızda gerileyecek sevgili Yengeç’ler. Bu yüzden legal meselelerin üzerine dikkatle eğilmek önemli olacak.

Gözden kaçırdığınız bir detay, birtakım anlaşmalarda ya da mahkemeyle ilgili bir işiniz varsa bu alanlarda daha gerçekçi ve doğru adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Daha önceden seyahat ettiğiniz ve keyif aldığınız size sanatsal gelen yerler varsa bu ay bir kez daha bu yerleri dolaşmak ruhunuza iyi gelebilir. Seyahat edeceksiniz her türlü işinizi kontrol altına almak ve gözden geçirmek anlamında da bu ay dikkatli olmanızda fayda var.

6 Mart’ta bu alanlarda bir Yeniay gerçekleşecek ancak Merkür gerilediği için seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, yurt dışı bağlantılı konular, girişimler ve yayıncılık alanında ya da hukuki alanda, medya alanında önemli işleriniz varsa, yenilikleri başlatmak yerine yarım kalan işlerinizi bitirmek önem kazanacak.

20 Mart’tan sonra Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Sizin döneminiz başlıyor sevgili Yengeç’ler. Kariyer ve iş bağlantılarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Kendinizi işinizde göstermek isteyeceğiniz bir dönem olacak ve kendinizi güçlü hissedip, fikir ve planlarınızı daha hızlı bir şekilde aktarmaktan çekinmeyeceksiniz.

21 Mart, sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Sizin ev, aile ve yuva alanlarınızı tetikleyecek olan bu Dolunay, ailenizle ilgili hassas ve duygusal kararların bu Dolunay ile beraber karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Kentsel dönüşüm, evinizle ilgili bir konu ya da ev hayatınız için yapmanız gereken önemli bir adım bu Dolunay’da hayatınızın merkezine daha fazla yerleşebilir.

31 Mart’ta Mars, İkizler Burcu’na geçecek. Kariyeriniz ve özel hayatınızı ilgilendirecek alanlarda enerjinizin geriye çekildiğini hissedebilirsiniz. Bu dönemde akciğerlerinize, solunum yollarınıza ve alerjilerinizi tetikleyecek birtakım etkileşimlere karşı dikkatli olmanızda fayda olacak. Kendinizi enerjisiz hissedebilirsiniz ancak bu dönem geçici olacak. Sağlığınıza gereken önemi göstermelisiniz. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle