ASTROLOJİ 815 Görüntülenme 27.02.2019 16:20

Hande Kazanova Mart 2019 Yay burcu yorumu

İletişimi yüksek aylardan birine giriş yapacaksınız sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Yakın çevre bağlantılarınıza daha fazla önem vereceksiniz.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Yay burcu Mart ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Yay burcunu neler bekliyor?

İletişimi yüksek aylardan birine giriş yapacaksınız sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Yakın çevre bağlantılarınıza daha fazla önem vereceksiniz. Yakın çevrenizdeki dost ve akrabalarınızla daha paylaşımcı olmak isteyeceksiniz.

Eğitim alanınızda güzel açılımlar söz konusu olacak. İletişime dayalı birtakım işleriniz varsa bu alanlarda da güzel konuşma, anlaşmalar ve iş bağlantıları bu ay devreye girebilir.

5 Mart itibariyle Merkür, 29 derece Balık Burcu’nda gerileyecek. Ev, aile ve yuva alanlarınızda iletişim sıkıntılarına açık görünüyorsunuz. Hiçbir şeyin doğru gitmediği tarzında düşünce yapınız bunalımlı olmanıza ve etrafınıza da bu bunalımlı tavırlarınızı aktarmanıza neden olabilir. Aynı durum partnerinizden yana da karşınıza gelebilir. Onun iş ve kariyer alanındaki sıkıntı ve problemleri evinize yansıyabilir.

Önemli bir ev işiniz varsa bu ay yapmamanızı tavsiye ederim ama daha önceden başlattığınız bir işinizi tamamlamak adına 6 Mart’da oluşacak Yeniay ile beraber düşüncelerinizi ve fikirlerinizi harekete geçirebilirsiniz.

6 Mart itibariyle Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek ve sizin sağlık alanınıza girecek sevgili Yay’lar. Sağlığınızda iniş çıkışlara hazır olmanız gereken bir döngü içerisine giriyorsunuz. Boğaz bölgesi, triodler, ses telleri ve boyun bölgeniz ile ilgili konularda sıkıntı ve problemleriniz gündeme gelebilir.

20 Mart günü Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Ateş enerjisini üzerinizde hissetmeye başlayacaksınız. Bu tarihten sonra hayatınızda neşe ve eğlence daha fazla önem kazanacak. 21 Mart günü Terazi Burcu’nda bir dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin hayatında önemli konu ve olaylar bu Dolunay ile beraber karşınıza gelecek. Siz de bu olayların tam merkezinde yer alabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında denge kurmak sizin için önemli olacak sevgili Yay’lar.

26 Mart’ta, Venüs’ün ev, aile ve yuva alanlarınıza geçmesiyle beraber ailevi alanda yaşadığınız sıkıntı ve problemi giderecek etkiler devreye girecek ve rahatlayacaksınız. 28 Mart’ta Merkür’ün düzelmesini bekleyerek hareket etmek sizin için faydalı olabilir.

31 Mart’ta Mars, İkizler Burcu’na geçecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda enerjinizi göstermeye başlayacaksınız. Sevdiğiniz insan ve ondan alacağınız onay ve hareketlenmeler, onunla beraber atacağınız adımlar hız kazanacak. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle