ASTROLOJİ 4.896 Görüntülenme 27.02.2019 16:15

Hande Kazanova Mart 2019 Oğlak burcu yorumu

Mart ayına maddi konular ön planda olarak giriş yapacaksınız. Maddi konularda Venüs’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber harekete geçmek istediğiniz konular hızlanacak sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Oğlak burcu Mart ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Oğlak burcunu neler bekliyor?

Mart ayına maddi konular ön planda olarak giriş yapacaksınız. Maddi konularda Venüs’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber harekete geçmek istediğiniz konular hızlanacak sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar.

Ocak ve şubat aylarında girişimde bulunduğunuz bütün işlerinizin karşılığını Mart ayında alma etkiniz de yüksek olacak. Parasal konularda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Diğer taraftan 5 mart itibariyle Merkür, 29 derece Balık Burcu’nda gerilemeye başlayacak. Sizin yakın çevre ve iletişim alanlarınızda gerileyecek.

28 mart’a kadar yakın çevre bağlantılarınıza çok dikkat etmelisiniz. Büyük girişimlerinizde gözden geçirdiğiniz detayların başınıza iş açması aynı zamanda hesapladığınız hiçbir şeyin düşündüklerinizle çakışmaması gibi etkiler sizi zorlayabilir.

Bu dönemde önemli bir iş başlangıcı yapmak çok da olumlu olmayabilir. Aksilikler ve iletişim sıkıntılarına açık görünüyorsunuz. Bu noktada eğer birilerine randevu verecekseniz yada toplantı yapacaksınız kendinizi iyi organize etmeniz gerekecek. Bu ay boyunca kafanız dalgın olduğu için birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz.

6 Mart’ta gerçekleşecek Yeniay yine iletişim ayağında hızlı birtakım kararları almanız için sizi desteklerken diğer taraftan Merkür bu alanlarda kafanızı karıştırıcı birtakım özellikleri de devreye sokabilir. Bu yüzden daha önceden konuştuğunuz ve tamamlamak istediğiniz işlerinizi başlatmak anlamında bu Yeniay’ı kullanabilirsiniz.

Uranüs Boğa Burcu’na geçecek ve aşk hayatınız, eğlence alanlarınız ve çocuğunuzla ilgili bağlantılar da önemli değişimler, ani ve sürpriz olaylara açık olmanız gereken bir dönem olacak. 20 Mart itibariyle ev ve ailenize daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz.

21 Mart günü oluşacak Dolunay, kariyer ve işle ilgili konularda hassas birtakım duygusal kararları karşınıza getirebilir. Kariyerinizle ilgili almanız gereken ya da yapmanız gereken önemli işleriniz bu dönemde karşınıza gelecek. Yine anne tarafınızın konu ve olayları bu Dolunay’da sizi hassas kılabilir sevgili Oğlak’lar. 26 Mart’tan sonra Venüs, Balık Burcu’na geçecek. İletişim ayağında yaşadığınız sıkıntı ve problemleri rahat toparlayacaksınız. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle