ASTROLOJİ 2.781 Görüntülenme 27.02.2019 16:10

Hande Kazanova Mart 2019 Kova burcu yorumu

Mart ayı kendinize özen göstereceğiniz ve gezip dolaşmaktan mutluluk duyacağınız bir ay olacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Artık kendinize bakmanın ve sağlığınızı önemsemenin mutluluğunu yaşamak isteyeceksiniz.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Kova burcu Mart ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Kova burcunu neler bekliyor?

Mart ayı kendinize özen göstereceğiniz ve gezip dolaşmaktan mutluluk duyacağınız bir ay olacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Şubat ayında ne olursa olsun zorlanmalar yaşadınız ve hesapta olmayan durum ve olaylarla uğraştınız. Artık kendinize bakmanın ve sağlığınızı önemsemenin mutluluğunu yaşamak isteyeceksiniz.

5 Mart günü Merkür sizin para alanlarınızda gerileyecek sevgili Kova’lar. Maddi konularda 28 Mart’a kadar ki dönemde dikkatli adımlar atmak önem kazanacak. Büyük girişimlerden ve harcamalardan ya da parasal birtakım kararlardan kaçınmanız faydanıza olacak.

Merkür gerilemesinde en çok yapacağınız harcamalar konusunda dikkat etmeniz gerekecek. Yeniay’da büyük girişimlerden kaçınıp,  parasal yönden tamamlanması gereken konu ve olayları bitirmek anlamında kullanmamız gerekecek.

Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek. Ev ve aile alanlarınızda 7 yıl boyunca ilerlemeye başlayacak. Bu yüzden ilk derecelerden doğan bir Kova iseniz ya da yükseleniniz ilk dereceden Kova ise eviniz, aileniz ve düzeninizde beklenmedik sürpriz olaylar ve gelişimlere hazırlıklı olmalısınız.

20 Mart’ta Güneş, Koç Burcu’na geçecek. İletişim ayağınızı hızlandıracak ve kendinizi ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. 21 Mart’ta oluşan Dolunay, bir seyahati tetikleyecek ve bu seyahat sizin hayatınızda önemli kararlar almanıza neden olacak.

26 Mart’ta Venüs, Balık Burcu’na geçecek. Venüs’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber Parasal konularda yaşadığınız sıkıntıları toparlamanız için yollar açılacak. 31 Mart’ta ise Mars, İkizler Burcu’na geçecek. Fikirler ve konseptler önem kazanmaya başlayacak. Bunları daha çok aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili konu ve olaylarda sunmaya ve göstermeye başlayacaksınız. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle