ASTROLOJİ 367 Görüntülenme 27.02.2019 16:35

Hande Kazanova Mart 2019 Başak burcu yorumu

Mart ayına iş hayatınızı severek ya da bu alanlarda kendinizi göstererek giriş yapacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. İş yapmaktan ve başkalarına hizmet etmekten keyif alacağınız bir ay içine giriyorsunuz.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Başak burcu Mart ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Başak burcunu neler bekliyor?

Mart ayına iş hayatınızı severek ya da bu alanlarda kendinizi göstererek giriş yapacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. İş yapmaktan ve başkalarına hizmet etmekten keyif alacağınız bir ay içine giriyorsunuz.Beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

Eğer bir işverenseniz eleman alımı için harekete geçebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konu ve olayları gözden geçireceğiniz, tatlıya olan düşkünlüğünüzle kilo almaya da meyilli olacağınız bir aya giriş yapmış bulunuyorsunuz.

Birtakım düzenlemeler yaparak istediğiniz şekilde kilonuzu kontrol altına alabilirsiniz. 5 Mart’ta bir Merkür gerilemesi görülecek. Merkür sizin zıt burcunuzda olan Balık Burcu’nda gerileyecek.

Bu ay Merkür gerilemesinde en fazla dikkat etmeniz gereken alan evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklaşa atılacak adımlar olacak. Bu alanlarda Merkür gerilemesi, sevdiğiniz insan veya  partnerinizle olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir. Bu dönemde eski ilişkiler daha fazla gündeminize yerleşebilir.

Uzun zamandır kafanızdan atamadığınız, niçin ayrıldığınızı bilmediğiniz ya da zorlanarak ayrıldığınız eski insanlar bu dönemde iletişim hattınızın ucunda olabilirler. Hiç beklenmedik yerlerden onlarla ilgili haberler alabilir, beklemediğiniz yerlerde onlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu dönemde var olan ilişkinize de dikkatle yaklaşmak önemli olacak. Ortakla atılacak birtakım adımlarınız varsa büyük girişimlerden, anlaşmalardan ve sözleşmelerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Yanıltıcı durumlar, daha fazla fedakarlık yapacağımız alanlar devrede olduğu için gözünüzü açarak adım atmak bu Merkür gerilemesinde önemli olacak.

6 Mart tarihinde Yeniay bu alanlarınızı tetikleyecek. Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek. Seyahat, eğitim ve yurt dışı bağlantılı konulara bakış açınız değişecek. Bu bakış açınızın değişmesi hem yaşayacağınız olaylarla bağlantılı olabilir ama bu olayların hayatınızı da desteklediğini görebilirsiniz.

20 Mart’ta Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Kendinizi parasal alana vereceksiniz. 21 mart günü oluşacak Dolunay, elinize bir para geçmesine neden olabilir. Bu Dolunay’da önemli kararlar alabilirsiniz. Ay sonunda Mars, İkizler Burcu’na geçecek. Kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle