ASTROLOJİ 8.142 Görüntülenme 27.02.2019 16:05

Hande Kazanova Mart 2019 Balık burcu yorumu

Mart ayı girişimleriniz anlamında sizi bir yönden destekleyecek bir aymış gibi dursa bile hemen Mart başında hem parasal hem iletişim ayağında kendinizi göstereceğiniz konularda biraz geri planda hareket etmek önem kazanacak.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Balık burcu Mart ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Balık burcunu neler bekliyor?

Mart ayı girişimleriniz anlamında sizi bir yönden destekleyecek bir aymış gibi dursa bile hemen Mart başında hem parasal hem iletişim ayağında kendinizi göstereceğiniz konularda biraz geri planda hareket etmek önem kazanacak. Hayatı anlamlandırmak ve kalabalıklar içerisinde olmak, çok fazla detay gerektiren işlerde uğraşmak istemeyeceksiniz.

Geri plandan yürüttüğünüz ve kendinizi izole ettiğiniz noktalarda hayat sizi destekleyecek. Yaratıcılığınızın çok yüksek olduğu bir ay olacak. Aynı zamanda 5 Mart’ta sizin burcunuzda Merkür, 29 derecede kritik ve analitik bir noktada gerileyecek. Bu yüzden hayatınızla ilgili çok önemli adımlarınız ve büyük girişimleriniz varsa bunlar için desteklenmeyeceksiniz.

Kendinizi yanlış ifade etmek ve kendinize acımak, depresyonik etkiler, run halinizdeki iniş ve çıkışlar sizi Mart başında fazlasıyla yorabilir. Bu ruh iniş ve çıkışlarınızın etrafınızdaki insanları da çok fazla yormasına izin vermemelisiniz. Kafa karışıklıkları, yönünüzü karıştırma ya da karmaşıklıklar konusunda bu ay dikkatli adımlar atmalısınız.

Uranüs artık para alanınızı bırakacak, 7 yıldan sonra yakın çevre alanlarınıza geçecek. Yakın çevrenizdeki insanların hayatında büyük iniş ve çıkışlar, değişimler bu süreçte karşınıza gelebilir. Değişimlerden de mutluluk duyacağınız bir döneme giriyorsunuz sevgili Balık’lar.

20 Mart’ta Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Parasal konularda kendinizi göstereceğiniz, fikirlerinizi uygulayacağınız bir döngü içerisine gireceksiniz. 21 Mart günü oluşacak Dolunay, Terazi Burcu’nda gerçekleşecek. Bir para mevzusu bu Dolunay’da önem kazanabilir. Parayla ilgili bir meselenizi halledebilirsiniz.

26 Mart’ta Venüs’ün Balık Burcu’na geçmesiyle beraber artık birazcık rahatlayacaksınız ve görüntünüze önem göstermek isteyeceksiniz. Sosyalleceksiniz ve sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları toparlamanız kolaylaşacak.

28 Mart’ta Merkür’ün düzelmesiyle gönül rahatlığıyla istediklerinizi yapabilirsiniz. Enerjinizi ay sonunda evinize ve ailenize harcayacaksınız. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle