ASTROLOJİ 897 Görüntülenme 27.02.2019 16:25

Hande Kazanova Mart 2019 Akrep burcu yorumu

Evinizde yapılması gerekenlerle Mart ayına giriş yapıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Evinizi güzelleştirmek için harekete geçebilirsiniz.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Akrep burcu Mart ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Akrep burcunu neler bekliyor?

Evinizde yapılması gerekenlerle Mart ayına giriş yapıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler.  Evinizi güzelleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızı evde toplayabilir, güzel yemekler verebilirsiniz.

Özgürlüğün ve bireyselliğin tadını evinizde ailenizle ve yuva ortamında çıkaracaksınız. Bu ay tadilat ve tamirat gibi işleriniz varsa onları başlatmak anlamında şanslı aylardan bir tanesi olacak.

5 Mart’ta Merkür’ün gerilemesiyle özel hayatınızda sıkıntı ve problemlere açık olacaksınız. Diğer taraftan geçmiş zamanda bir arada olduğunuz, bir şekilde ayrıldığınız ama yine de tamamlanmamış bir aşk ilişkiniz varsa bu Merkür gerilemesinde ondan haber alabilir, bu insanın hayatınıza yeniden dahil olduğunu görebilirsiniz. Bir araya geldiğinizde çok önemli kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Merkür düzeldikten sonra koşulları ve şartları bir daha gözden geçirmelisiniz. Çocuğunuz varsa eğer onunla ilgili iletişiminizde dikkatli olmanız gereken aylardan bir tanesi olacak.

6 Mart’ta ki Yeniay, yenilikleri desteklemeyen bir Yeniay olacak. Merkür gerileyecek ve aşk hayatınız, çocuklarla olan konular ve sanatsal birtakım işler, kreatif alanlarda önemli başlangıçlar yerine daha önceden konuşulmuş ve yarım kalmış meselelerin tamamlanması adına girişimlerde bulunabilirsiniz.

Merkür’ün bu alanlarınızda geriliyor olması sanatsal işlerinizde sizi çok verimli kılabilir. Dönüşünüz yüksek olacağı için kreatif alanlarda hiç beklenmedik yönünüzü ön plana çıkartma gibi durumlarınız söz konusu olacak.

Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek. Sizin ikili ilişkiler ve özel alanlarınızda 7 yıl boyunca hareket edecek. Sürpriz ilişkiler ve sürpriz kopuşlar hayatınızı etkileyecek. Ekim sonu doğan bir Akrep Burcu iseniz ya da ilk derecelerden Akrep Burcu’na sahip bir yükselen burcunuz varsa Uranüs’ün Boğa Burcu’na geçişini hayatınızda daha fazla hissedeceksiniz. Anlık çıkışlar ve ani karar verme durumları yaşanabilir.

20 Mart’tan sonra Güneş, Koç Burcu’na geçecek. İş hayatınızda kendinizi daha fazla ön plana çıkarmak isteyeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. 21 Mart’ta sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek.

Bu Dolunay’da bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilir, kadersel temalarla iç içe olabilirsiniz sevgili Akrep’ler. Bu yüzden şartları ve durumları çok fazla zorlamamalısınız. Gelen olayları gözden geçirerek kararlar almaya çalışın. 28 Mart’tan sonra Merkür düzelince hayatınızda istediğiniz adımları atmanın daha rahat bir yolunu bulacaksınız. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle