ASTROLOJİ 1.338 Görüntülenme 14.09.2018 14:00

Hande Kazanova Koç ile Yengeç İlişki Uyumu

Ateş ve su grupları genelde birbiriyle anlaşamaz. Su ateşi söndürür ama suyu bir kapta ateşe koyarsan da bu sefer su buharlaşır.

Yani her iki tarafta karşı tarafın kimliğini ve kişiliğini değiştirmek için çok uğraşabilir. Evlenmek için genellikle zor bir beraberlik sayılır. Yengeç'ler Ay tarafından yönetilirler. Kaprisli, empatik, duygusal ve ağzı sıkı olurlar. Şimdiden ziyade geçmişte yaşamaya meyillidirler. Hareketli ve içgüdüsel davranan Koç ise, rahat ve bencil tavırlarıyla farkına varmadan çok kolay bir şekilde yengeç burcunun kalbini kırabilir.

Evliliğin ilk yıllarında meydana gelmiş anlaşmazlık ve çatışmaları asla unutmazlar. Koç için önemsiz sayılan bir söz, bir ima Yengeç için yüreğe saplanan bir ok olabilir. Bir tarafın istediği duygusallık ve anlayışken, diğer tarafın istediği sosyallik ve harekettir. Bu anlaşmazlık yatak odasına taşınabilir. Yengeç ekstra sevgi, ilgi ve romantizm isterken, koç yatak anlarını hızlı ve çabuk geçebilir. Eğer bu ikili evliliklerini yürütmek isterse, romantizme, anlayışa ve cinsel yaşama daha önem vermeleri yerinde olacaktır.

Sitene Ekle