ASTROLOJİ 1.821 Görüntülenme 07.06.2018 12:15

Hande Kazanova İkizler Burcu Oğlak Burcu Uyumu

Sevgiliniz yada eşinizle astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Hangi burçlar birbirleriyle uyumludur, hangi burçlar birbirleriyle zıttır? Astrolog Hande Kazanova İkizler-Oğlak burcunun uyumunu inceledi.

Ünlü Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyicileri için İkizler - Oğlak burcu ilişki uyumunu inceledi.

Bu hava - toprak kombinasyonu zor bir etkileşimdir. Satürn kontrol etmeyi, disiplini ve gelenekselliği öne çıkartır. Her zaman ileride bulunmayı seven bu akılcı merkür insanı kontrole edilmeyi sevmediğinden zaman zaman problemler su üstüne çıkabilir. Sabretmek Oğlakların temelinde vardır ama bunu İkizler de göremeyiz.

Ayrıca Oğlaklar onların dediği yapılsın isterler, özellikle ilişkide üstün gelme durumları onları memnun eder. Karşı tarafın ne söylediğine, ne söylemediğine aldırmazlar. Bu da İkizlerin kabul edemeyeceği bir şey olabilir. Bu iki burç birbirini görmediğinden anlaşmak ancak bir tarafın taviz vermesiyle oluşur. Ancak iki taraf da kendi yararlarını iyi kolluyorsa, durum değişebilir. Bu ilişkiden çok şey öğrenebilecek olan Oğlak bu evlilikten bulduğu yararı kaçırmak istemeyecektir. Oğlak burcu ikizlerden çeşitliliği ve değişmeyi öğrenebilir, ikizler burcuysa, durmayı, dinlemeyi ve gerektiği yerde konsantre olmayı deneyimleyecektir. Olaylara mantıkla yaklaşmak her iki tarafın ortak buluşacağı nokta olabilir.

Sitene Ekle