ASTROLOJİ 768 Görüntülenme 11.06.2018 10:40

Hande Kazanova İkizler Burcu Koç Burcu Uyumu

Sevgiliniz yada eşinizle astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Hangi burçlar birbirleriyle uyumludur, hangi burçlar birbirleriyle zıttır? Astrolog Hande Kazanova İkizler-Koç burcunun uyumunu inceledi.

Ünlü Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyicileri için İkizler - Koç burcu ilişki uyumunu inceledi.

İkizler ve Koç beraberliğinde birlikte çok eğlenebilirler. Koç burcunun enerjik yapısı, hiçbir zaman yorulmak bilmeyen İkizler insanıyla daha bir anlam kazanabilir. Bu ikili herşeyi beraber keşfedebilirler. Bu ilişkide tek sorun, aralarındaki seks anlayış farklılıklarından dolayı oluşabilir. İkizler, Merkür yönetimindedir ve aşkta, cinsellikte düşüncelere ve kafa yapısına önem verir.

Duygusal ve savaşçı Koç, mantıklı ve düşünsel İkizler mizacı için çok aşırı gelebilir. Bütün bunların üzerinde, İkizler kibarlığa, yumuşaklığa, kültüre önem verir. Bu konularda biraz beceriksiz olan koçlar, sabırsızlıklarıyla bazen ikizler burcunu zorlayabilir. Bir de koç un gereksiz kıskançlıkları, buna hiç gelemeyen ikizler için çekilmezdir. Yine de hava ateşi körükler ve ikizler burcu, koç burcunun ateş özelliklerini daha da bir çoşkuyla vurgulamasına neden olacaktır.

Sitene Ekle