ASTROLOJİ 300 Görüntülenme 04.06.2018 16:03

Hande Kazanova İkizler Burcu İkizler Burcu Uyumu

Sevgiliniz yada eşinizle astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Hangi burçlar birbirleriyle uyumludur, hangi burçlar birbirleriyle zıttır? Astrolog Hande Kazanova İkizler-İkizler burcunun uyumunu inceledi.

Ünlü Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyicileri için İkizler - İkizler burcu ilişki uyumunu inceledi.

Aynı düşünce yapısına, aynı elemen ve niteliklere sahip bu ikiliden birbirine uygun bir beraberlik çıkabilir. Birbirlerinin değişken mizaçlarını anlayabilirler ve birbirlerini ihtiyaçları olduğunda yalnız bırakabilirler. Ayrıca cinselliğe bakış açıları ve ihtiyaçları aynıdır. Genel olarak bu ilişki, dostluk, arkadaşlık, paylaşımı içinde barındırır.

Aynı burçlar genelde birbiriyle anlaşır ama buradaki tek problem, renkli ve çeşitliliği seven İkizler burcu insanının, kendi gibi bir insanla olmayı heyecan verici bulmayışı olabilir. Zira karşı tarafı çok kendisi gibi görürse, bu sefer ikizlerin merak duygusunu tetikleyecek durum ortadan kalkmış olur. Bu da ilk başlarda onlara keyif verirken, sonrasında çabuk sıkılmaları beraberinde getirecektir. Bu beraberlik ancak taraflardan bir tanesinin diğerini harekete geçiren bir yükselen burca sahip olmasıyla çok uzun ömürlü olabilir.

Sitene Ekle