ASTROLOJİ 402 Görüntülenme 04.06.2018 16:02

Hande Kazanova İkizler Burcu Boğa Burcu Uyumu

Sevgiliniz yada eşinizle astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Hangi burçlar birbirleriyle uyumludur, hangi burçlar birbirleriyle zıttır? Astrolog Hande Kazanova İkizler-Boğa burcunun uyumunu inceledi.

Ünlü Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyicileri için İkizler - Boğa burcu ilişki uyumunu inceledi.

Her zaman hareket eden İkizler kişiliği, sorumlu Boğa mizacına çok hareketli ve sabırsız gelebilir.. Duygusallıkta da her iki burç uçlardadır. İkizler düşünmeyi, öğrenmeyi, paylaşmayı ve çeşitlendirmeyi sever. Tüm zihinsel uğraşlar onu cezbeder. Boğaysa statükocudur ve çok fazla dış dünyaya çevreye düşkün değildir. Hatta bir boğanın az ve öz arkadaşı olduğunu bilirsiniz. İkizler burcu ise, neredeyse iletişim halinde olduğu herkesi arkadaşı ilan edebilir.

Boğanın yaşam görüşü dünyanın maddi yönleriyle ilgilidir. O soyut düşüncelerden çok görebildiği ve hissedebildiği herşeyin peindedir. Bu yüzden zaman zaman ikizler’in en olmayacak, soyut bir düşünceye niye bu kadar heyecanlandığını anlamaz. Bir de Boğa Burcu kıskançtır, sevdiğine de sahip olmak ister. Çok yönlü ve değişken olan ikizler burcu insanıyla bir evlilik veya ilişki ona güvensiz gelebilir. Yine de tüm bunlara rağmen merkür ve venüs ikilisi çok da uyumsuz değillerdir. Her iki tarafta biraz fedakarlıkta bulunursa, ilişki ilerleyebilir. Boğanın güçlü seks yönetimi, İkizlerin değişkenliğini ve uysallığını aşabilirse, herşey onlar için daha güzel olur.

Sitene Ekle