ASTROLOJİ 11.593 Görüntülenme 04.06.2018 16:12

Hande Kazanova İkizler Burcu Balık Burcu Uyumu

Sevgiliniz yada eşinizle astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Hangi burçlar birbirleriyle uyumludur, hangi burçlar birbirleriyle zıttır? Astrolog Hande Kazanova İkizler-Balık burcunun uyumunu inceledi.

Ünlü Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyicileri için İkizler - Balık burcu ilişki uyumunu inceledi.

Bu ikilinin uyumunda duygusallık ve mantık arasında gidip gelmeler çoktur. Balık burcu fazlasıyla hassas ve duygusaldır, ikizler burcu ise mantıklı ve sağduyulu yaklaşımıyla balığın yanında biraz fazla yüzeysel kalabilir. Dış dünya ya olan tüm ilgilerini Balık eşleri kendilerine ayırmalarını isteyebilir. Duyarlı ve heyecanlı Balık karakteri, özgürlük sever İkizler için çok tedirgin edicidir.

Eğer Balık insanında aradıkları sevgi ve sevecenliği buluyorlarsa, İkizler pek çok alışkanlıklarını değiştirmek zorundadır. Bir taraf hayata gerçekçi bakar, diğer tarafsa hayal kurmayı çok sever. Balık insanı hayalperestliğiyle kendisini ve çevresini kandırmıyorsa, yaratıcılığıyla ikizler burcuna her konuda yardımcı olur. İkizler burcu da gerçekçi düşünce tarzıyla, balık burcunun hayallerini yıkmamaya özen göstermelidir. Her iki tarafta kolay değiştiği için durum ve koşullara çabuk adapte olabilirler.

Sitene Ekle