ASTROLOJİ 1.212 Görüntülenme 22.08.2018 11:00

Hande Kazanova İkizler Burcu Aslan Burcu Uyumu

Sevgiliniz yada eşinizle astrolojik açıdan uyumlu musunuz? Hangi burçlar birbirleriyle uyumludur, hangi burçlar birbirleriyle zıttır? Astrolog Hande Kazanova İkizler-Aslan burcunun uyumunu inceledi.

Ünlü Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyicileri için İkizler - Aslan burcu ilişki uyumunu inceledi.

Biri hava, diğeri Ateş olan bu ikili iyi anlaşırlar. Hava ateşi besler, Aslan burcunun alkışlanmaya ve her zaman hayatın merkezinde olma isteğini hemen farkeden zeki ikizler, aslanla ilişkisinde ona gaz vermekten ve onu şişirmekten hiç geri kalmaz. Bu aslanın ilk başlarda hoşuna gitse de, bu beraberlik bir müddet sonra cazibesini kaybedebilir.

Çünkü Aslan burcu gösterişli, tutkulu ve yüreği ile seven bir kişidir ama İkizler insanı yüzeysel ve mantıklıdır. Hiç bir zaman, bir aslan kadar kendini sevgiye kaptırmayacak ve bazen de aslanın manevralarını çok gösterişli ve gereksiz bulacaktır. Her iki tarafta sosyaldir ve eğlenmeyi çok sever. Beraber çok keyifli, eğlenceli bir ilişki yaşayabilirler ama Aslan burcu burada değişken ve biraz da rahat ikizler burcuna müdahale etmemelidir. O zaman bir ömür mutlu olabilirler. Birlikte sorunlara iyi çözüm bulabilirler.

Sitene Ekle