ASTROLOJİ 14.687 Görüntülenme 28.05.2019 10:36

Hande Kazanova Haziran 2019 Oğlak Burcu yorumu

Çok çalışacaksınız ve başkaları için bir şeyler yapmaktan mutluluk duyacaksınız sevgili Oğlak’lar. Sağlığınızla ilgili konularda adımlar atabilirsiniz.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Oğlak burcu Haziran ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Oğlak burcunu neler bekliyor?

Çok çalışacaksınız ve başkaları için bir şeyler yapmaktan mutluluk duyacaksınız sevgili Oğlak’lar. 3 Haziran’da oluşacak Yeniay hayatınızla ilgili önemli kararları karşınıza getirebilir.

Sağlığınızla ilgili konularda adımlar atabilirsiniz. 4 Haziran’dan sonra Merkür, Yengeç Burcu’na geçiyor. İkili ilişkiler önem kazanacak. Sevdiğiniz insanla aranızda sürtüşmeler meydana gelebilir.

9 Haziran’dan sonra iş alanlarınızda daha hızlı sonuçlar alacağınız, beraber çalıştığınız insanlarla daha güzel ilişkiler kuracağınız bir dönem olacak. Sağlığınızda sıkıntı ve problemler olduysa 9 Haziran’dan bu sıkıntıları toparlayacaksınız.

14-16-19 ve 20 Haziran tarihlerine dikkat etmeniz gerekecek. Özel hayatınızdaki insanla ilişkileriniz kopma noktasına gelebilir. Bu süreçte anlaşmazlıklar sizi yorabilir.

Yakın çevrenizdeki insanlarla iş yapıyorsanız 16 haziran tarihinde yanıltıcı etkiler devrede olacak. 17 Haziran’daki Dolunay kadersel alanınızda oluşacak.

Yani bazı konularda istediğiniz sonuçları almaktan uzak olabilirsiniz. Olayları akışına bırakmalısınız. 21 Haziran’dan sonra ise özel hayat önemli olacak. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle