ASTROLOJİ 6.113 Görüntülenme 03.11.2018 00:04

Hande Kazanova Haftalık Yengeç Burcu Yorumu - 5 - 11 Kasım 2018

5 - 11 Kasım 2018 haftasında Yengeç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Yengeç burcunu inceledi. Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Bu hafta ailevi alanda dengeyi iyi sağlamak üzere yola çıkacaksınız sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'de inceledi.

Sevdiklerinizle bir araya gelebilirsiniz, aranızda sıkıntı yaşadığınız insanlar varsa onlarla bir arada yapılacak güzel konuşmalar haftanızın daha güzel geçmesine sebep olacak. Çarşamba günü bir Yeni Ay gerçekleşecek bu Yeni Ay ile beraber daha fazla aşk hayatınıza odaklanıcaksınız. Aşk, özel hayat, çocuklarla ilgili konular, sanatsal faaliyetler, sportif alanınız hızlanmaya başlıyor. Perşembe günü Jüpiter, Yay burcuna geçicek ve Yay burcuna geçmesiyle beraber iş alanlarınızda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. İş ile ilgili başlatmak istediğiniz bir konu olabilir, yeni bir yere başvurmuş olabilirsiniz, yeni bir eleman alabilirsiniz. İş, hizmet, sağlık konularınızda hayatın sizi desteklediğini görecek 1 yıl boyunca kolay kolay işsiz kalmayacaksınız ama burası sağlık alanı olduğu için kilo artışına dikkat etmelisiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve özel hayat konusunda güzel gelişmeler söz konusu olacak.

Sitene Ekle