ASTROLOJİ 3.253 Görüntülenme 18.04.2018 13:12

Hande Kazanova Haftalık Yengeç Burcu Yorumları (16 - 22 Nisan 2018)

Kariyer ve iş alanlarınızda oluşan Yeni Ay ile haftanız başlıyor sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesine baktı.

Yeni ay yepyeni döngülere işaret ediyor. Önemli adımlarımızı yeni ay'da atmak bizim için şans ve bolluk getiren bir döngü olacak. Yeni ay sizin kariyer alanlarınızda gerçekleşiyor. İş hayatınızda aldığınız kararları uygulamak için bu yeni ay'ı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Eşinizin ailesiyle ilgili konularda alınıcak kararlar bu yeni ay'ın konularından bir kaçı olabilir. Beklenmedik süpriz gelişmeler ve olaylarla karışlaşabilirsiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda bu hafa biraz abartıya kaçabilirsiniz. Sosyal çevrenizin geniş olması, yeni insanlarla tanışıyor olmanız karşınıza yeni aşk fırsatlarını getirebilir. Kalbiniz boşsa eğer sosyal çevrenizde arkadaşlarınızın size ön ayak olacağı yada tanıştıracağı insanla yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. 

Bu hafta cuma günü itibariyle sosyal çevre ortamlarınızda kendinizi göstereceğiniz ortamlara gireceksiniz. Katılacağınız davet ve organizasyonla hızlanacak.

Sitene Ekle