ASTROLOJİ 4.971 Görüntülenme 03.11.2018 00:09

Hande Kazanova Haftalık Yay Burcu Yorumu - 5 - 11 Kasım 2018

5 - 11 Kasım 2018 haftasında Yay burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Yay burcunu inceledi. Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Sosyal çevreniz, arkadaşlıklarınız önemli Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'de inceledi.

Bu hafta başında sosyal çevrenizle yapacağınız işleriniz devrede olacak. Daha önceden uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, onlarla hasret giderebilirsiniz. Çarşamba günü oluşacak Yeni Ay, sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Diğer burçların aksine bu Yeni Ay’da önemli kararları uygulamak için çok acele etmeyin ama kötü bir alışkanlığınız varsa, spirütüel anlamda yenilenmek istiyorsanız, ruhunuzla daha fazla bağlantınızı arttırmak istiyorsanız bu alanda yeni adımlarınızı devreye sokabilirsiniz yine yurtdışı bağlantılı konu ve olaylarda hayat sizi destekliyor olacak. Perşembe günü itibariyle sizin döneminiz başlıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Jüpiter, Yay burcuna geçicek, hayatınızla ilgili yepyeni bir sayfa açılacak. Siz şansı, mutluluğu, bereketi, hayatın her yanından almaya açık olacaksınız. Hayatınızın geliştiğini, güzelleştiğini, daha ileri bir noktaya taşındığını 2019 yılı içersinde görebilirsiniz. Jüpiter fiziki alanlarınızda geçtiği için kilo almaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde sağlığınıza gereken özeni gösterin, spora önem verin. Haftasonuna doğru Cuma günü arkadaşlarınızla yapacağınız planlar önem kazanırken eğer kalbiniz boşsa sosyal çevrelerinden tanıştırılacak insan devrede olabilir yada daha önceden ilişki yaşadığınız bir insanı görebilirsiniz. Pazar günü maddi konularda kendinizi güçlü ve dirayetli göreceksiniz.

Sitene Ekle