ASTROLOJİ 1.824 Görüntülenme 26.04.2018 00:09

Hande Kazanova Haftalık Yay Burcu Yorumu (30 Nisan - 6 Mayıs 2018)

Haftanız Akrep burcunda oluşan bir Dolunay ile başlıyor, sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova Yay burcunun karnesini cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Bu dolunayda iş hayatınız, günlük hayatınızın ritmi yapacaklarınız ön planda ama diğer yandanda bir olayın iç yüzü karşınıza gelebilir. Astrolog Hande Kazanova Yay burcunun karnesini cevapla.tv izleyecileri için inceledi. Yıldızınız bu hafta neler söylüyor?

Daha fazla stresli ve gergin olabilirsiniz. Yalnız kalma arzunuzun yüksek olacağı bir dolunay olacak sevgili Yay'lar. Yaşacağınız olayları çok fazla gözünüzde büyütmeyin ve sorduğunuz soruların cevapları olarak bakmaya çalışısın ve bu cevapları aldığınızda olayların arkasındaki önemli meseleleri görmeye başlayacaksınız.

Haftanız belki böyle etkiler ile başlıyor ama salı akşam saatleri itibari ile çarşamba ve perşembe günü ay sizin burcunuzda ilerleyeme başlayacak kişisel istekleriniz beklentileriniz yapacaklarınız daha fazla görünür hale gelecek. Hafta başındaki sağlığınızdaki sıkıntılar hafta başındaki o belirsizlikler yada karşılaştığınız zor olayları daha da olumlu noktaya çekmeye başlayacaksınız. Haftasonu parasal konular ön plana geçerken pazar günü özellikle aile hayatınız için yapmanız gereken işleriniz önem kazanacaktır. Siz bu işleri teker teker tamamladıkça kendinizi daha tatlı,huzurlu ve daha sakin hissedeceksiniz. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle