ASTROLOJİ 1.197 Görüntülenme 13.04.2018 00:09

Hande Kazanova Haftalık Yay Burcu Yorumları (16 - 22 Nisan 2018)

Haftaya Yeni Ay ile başlıyorsunuz. Bu yeni ay sizin aşk evinizde gerçekleşiyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesine baktı.

Yeni ay sizin aşk evinizde gerçekleşiyor. Diğer yandan çocukla ilgili konular; belki çocuk sahibi olmak istiyorsunuz, çocuğunuzla ilgili önemli kararlar alma arifesinde olabilirsiniz. İşte bütün bunlarla ilgili kararlarınızı yeni ay ve sonrasında başlatacaksınız. Kreatif bir takım adımlar, sanatsal işlere başlama yada sportif faaliyetlere yazılma, eğitimsel konularda önemli bir konuyu başlatma gibi önemli kararlarınız varsa bu yeni ay sizi destekleyecek.

Beklenmedik süprizleri karşınıza getirebilir. Beklenmedik birine aşık olabilirsiniz, sevdiğiniz insanın beklenmedik başka yüzünü görebilirsiniz, bazı konuları çok net görmeye başlayabilirsiniz. 

Salı günü iş hayatınızda önemli bir takım etkileşimler devrede olacak. Beraber çalıştığınız insanlara vereceğiniz sözlere dikkat etmeye özen gösterin. Cuma gününden sonra iş hayatınızı seveceğiniz ve önemseyeceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Yemeye, tatlıya, içmeye olan düşkünlüğünüz bu dönemde artacak. Cuma gününden sonra ki dönemde kilonuza dikkat etmeniz gereken bir döngü içersine gireceksiniz.

Sitene Ekle