ASTROLOJİ 782 Görüntülenme 29.09.2018 00:09

Hande Kazanova - Haftalık Yay Burcu 1 - 7 Ekim 2018 Yorumu

İkili ilişkiler ile bağlantılı her türlü konunun hayatınızda yer ettiğini göreceksiniz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Yay burcunu bu hafta neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık Yay burcunu yorumladı.

Venüs gerilemesi Yay burcunu nasıl etkileyecek? İşte Astrolog Hande Kazanova'nın 1 - 7 Ekim 2018 haftası için yaptığı Yay burcu haftalık yorumlarının detayları...

Sosyal çevre konularınızın hızlandığı, arkadaşlarınızla olan işlerinizin artacağı ve gelecek planlarınızın oturttuğunuz bir ay içersindesiniz aynı zamanda kendinize de vakit ayırmanız, ruhunuzun güzelliğini de vakit ayırmanız gereken bir ay olacak. Bu hafta içersinde sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda parasal konular yüzünden bir takım çekişmeler, sürtüşmeler olabilir. Arkadaşlarınızla bir iş birliği içerisindeyseniz bu konuya dikkat edin. Karşı tarafı düşünmeden kırabilir, sürtüşmelerle ilişkinizi fazlasıyla zorlayabilirsiniz sevgili Yay’lar. Cuma günü Venüs sizin kadersel alanınızda gerileyecek. Hem arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda hem de iş, hizmet, sağlık konularının yeniden karşınıza geldiğinizi göreceksiniz. Kadersel etkilerle dolu olduğunuz için bu olayların çözüme ulaşması gerek. Hayatınızı şöyle bir gözden geçirin, nerede hata yaptığınızı bulun. 8 yıl önce 2010 yılın Ekim ve Kasım ayında yaşadığınız zorlanmalara benzer olayların yeniden karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu dönem içersinde bir ilişkiye başlamayın, büyük bir para alışverişinden uzak durun.

Sitene Ekle