ASTROLOJİ 5.251 Görüntülenme 03.11.2018 00:07

Hande Kazanova Haftalık Terazi Burcu Yorumu - 5 - 11 Kasım 2018

5 - 11 Kasım 2018 haftasında Terazi burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Terazi burcunu inceledi. Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Haftaya Ay Terazi burcundayken başlıyoruz sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'de inceledi.

Terazi’ler bu hafta sizin için önemli olacak. Venüs sizin burcunuzda 16 Kasım’a kadar gerilemeye devam ediyor diğer taraftan sosyal olmak, daha önceden görmediğiniz insanlarla bir araya gelmek yada kariyerinizi ilgilendirecek önemli bir takım konuşmalar içersine girmek hafta başında daha fazla ön plana geçiyor ama bu 1-2 gün karar almamaya özen gösterin çünkü Ay kapanmakta. Çarşamba günü oluşacak Yeni Ay ile beraber maddi konularda önemli kararlarınızı devreye koyabilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili, adım atmak istediğiniz konularda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Salı günü itibariyle Uranüs, Koç burcuna geçerek geriliyor. Son dönem doğan bir Terazi iseniz bazı konularda anlaşmazlıklar, sorunların su üstüne çıkması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Perşembe günü itibariyle Jüpiter, Yay burcuna geçicek. Yay burcuna geçmesiyle beraber iletişim ayağınızın hızlandığı bir yıl olacak. Kendinizi sosyal medya mecralarında gösterebilir, bilişim sektöründe yada yayıncılık, medya sektöründe uğraşıyorsanız bu alanlarda güzel şanslar elde edebilirsiniz. Akraba ve kardeşlerinizin hayatınızdaki güzel gelişmeler sizin hayatınızı güzelleştirebilir. Haftasonu sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel planlar hayatınızı renklendiriyor. Diğer taraftan parasal konularda ailenize karşı kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir haftasonu olacak.

Sitene Ekle