ASTROLOJİ 846 Görüntülenme 29.09.2018 00:07

Hande Kazanova - Haftalık Terazi Burcu 1 - 7 Ekim 2018 Yorumu

Kendinizi geliştireceğiniz alanlarla başlıyor Ekim ayınız sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Terazi burcunu bu hafta neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık Terazi burcunu yorumladı.

Venüs gerilemesi Terazi burcunu nasıl etkileyecek? İşte Astrolog Hande Kazanova'nın 1 - 7 Ekim 2018 haftası için yaptığı Terazi burcu haftalık yorumlarının detayları...

Zor bir dönemi geride bıraktınız artık Güneş, Merkür sizin burcunuzda harekete geçmek istiyorsunuz, hayatınızı yeniden yapılandırmak istiyorsunuz ve parasal konularda çeşitli fırsatlarla karşılaşmak istiyorsunuz. Ekim ayına girerken ilk hafta da bu fırsatlar karşınıza gelecek ama parasal konularda dikkatli olmanız gereken bir döneme doğru gittiğinizde altını çizelim. Bu hafta aile hayatınızda, konuşma ve görüşmelerinizde bazı çekişmeler, güç savaşlarına açık olabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sizi yönlendirmeye çalışması yada bazı fikirlerin size anlatması yada onları sizden istemesi karşısında çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız. Herşeye biraz şüpheyle biraz yönlendirme etkisiyle yaklaşacaksınız sevgili Teraziler. Aile büyüklerinizle olan konuşmalarınıza ve görüşmelerinize dikkat edin. Cuma günü sizin yönetici gezegeniniz olan Venüs, gerilemeye başlayacak. Yani cebinize giren kazançlarınızda ufak tefek sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde satış yapabilirsiniz ama büyük alımlardan kaçınmanız gerekecek sevgili Terazi’ler. Siz alışveriş yapmayı seven bir burçsunuz. Kafanıza göre harcamayı, kafanıza göre parasal adımlar atmayı seviyorsunuz ama bu dönem içersinde bunu yapmak çok doğru olmayacak. Paranızı tutmaya özen gösterin. Diğer taraftan uzun zamandır alamadığınız bir alacağınız varsa bu dönem içersinde alacağınız konu ve olayların karşınıza geldiğini ve çözüme ulaşmak için sizi harekete geçirdiğini görebilirsiniz.

Sitene Ekle