ASTROLOJİ 5.559 Görüntülenme 03.11.2018 00:10

Hande Kazanova Haftalık Oğlak Burcu Yorumu - 5 - 11 Kasım 2018

5 - 11 Kasım 2018 haftasında Oğlak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Oğlak burcunu inceledi. Aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor?

Kariyeriniz, işiniz, gücünüz bu hafta önemli sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova 5 - 11 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'de inceledi.

Daha önceden tanıdığınız, kariyerinize etki eden insanlarla bu hafta başında iletişiminizin arttığını görebilirsiniz. Çok önemli kararlar almayın Ay kapanıyor Çarşamba günü Yeni Ay oluşacak ve bu Yeni Ay ile beraber kararlarınızı uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Çarşamba günü oluşacak Yeni Ay önemli adımları ve durumları karşınıza getirecek. Çevrenizi düzenlemek isteyeceksiniz, yeni gireceğiniz ortamlardan yana şansınızın yüksek olduğu bir süreç olacak. Geleceğe yönelik işlerinizin arttığını ve bu alanlarda atmak istediğiniz adımların fazlalaştığını görebilirsiniz. Perşembe günü Jüpiter, Yay burcuna geçiyor yaklaşık 1 yıl boyunca bazı konuları gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Hayatın sizi koruduğunu göreceksiniz. Yurtdışı bağlantılı konular, spirütüel açılımlar, ruhsal bir takım adımlar anlamında destekleniceksiniz. Her tür olumsuzluk karşısında korunacaksınız bu bir hazırlık dönemi sevgili Oğlak’lar. Önümüzdeki sene Jüpiter 2019 Aralık ayında sizin burcunuza geçicek ve sizinle ilgili adımları hızlandırmış olacak. Ruhen kendinizi mutlu, şanslı hissedeceksiniz. Kariyer ile ilgili konular güel gelişmeler Cuma günü devrede olurken haftasonu arkadaşlarınızla yapacağınız planlarda liderlik konusunda siz önde olacaksınız.

Sitene Ekle