ASTROLOJİ 2.293 Görüntülenme 18.04.2018 09:28

Hande Kazanova Haftalık Oğlak Burcu Yorumları (16 - 22 Nisan 2018)

Ev, aile ve yuva alanlarınızda oluşan bir Yeni Ay ile haftanıza merhaba diyeceksiniz sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun karnesine baktı.

Oluşacak bu yeni ay süprizli bir yeni ay beklenmedik bir takım konu ve olayları karşınıza getirebilir. Evinizle ilgili, yerleşeminizle ilgili yada ailenizle ilgili konularda beklenmedik süpriz gelişmeler devrede olacak. Bu gelişmelere yönelik kararlar alabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar.

Emlak, ev değiştirme, kiralama gibi işleriniz varsa süpriz gelişmeler bu yeni ay'da karşınıza gelebilir. Salı günü sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde keyfinizin yüksek olduğu günlerden bir tanesi. Kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan alacağınız desteklerle özel hayatınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Kalbiniz boşsa biriyle tanışabilirsiniz.

Cuma günü güneş Boğa burcuna geçiyor. Artık ev, aile, yuva alanlarınızdan ziyade size keyif veren alanlara kayacak ilginiz. Risk içeren, sizi hayata bağlayan konularla daha fazla haşır neşir olacaksınız. 

Sitene Ekle